Zpět

Veletrh STŘECHY PRAHA přilákal obrovské davy návštěvníků

22. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA přivítal spolu se souběžnými veletrhy přes 25 000 návštěvníků a opět se tak potvrdil neustále rostoucí zájem veřejnosti o komodity, které veletrhy nabízejí.

Publikováno: 25.02.2020
Rubrika:

Na 170 výrobců a dodavatelů z osmi zemí představilo své novinky v oblasti střešních materiálů, konstrukcí, fasád, izolací, nářadí a solárních systémů. Dalších 170 firem se prezentovalo v oboru dřevostaveb, nízkoenergetických a pasivních domů, včetně zdrojů vytápění v rámci souběžných veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM. Celková hrubá výstavní plocha činila 17 600 m².

Vyzdvihnout je potřeba i luxusní a velkolepé expozice vystavujících firem, včetně menších stánků propracovaných do detailů. Celkový dojem z veletrhu byl tak opět impozantní. Za celý organizační tým veletrhu dovolte poděkovat všem vystavovatelům a návštěvníkům za velkolepou účast na 22. ročníku veletrhu STŘECHY PRAHA 2020. Děkuji též všem, kteří se každoročně podílejí na přípravách doprovodných programů, za vynikající spolupráci a odbornou pomoc.

Těším se opět za rok s Vámi na shledanou v únoru na veletrhu STŘECHY PRAHA 2021!

Ing. Jitka Šefránková
ředitelka veletrhu

 

Závěrečná zpráva 2020 ke stažení ZDE.
Fotogalerii naleznete ZDE.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]