Zpět
řada GO, dekor Lava (zdroj: Dřevojas)

I malá koupelna si žádá trendy dekory!

Jak na malou koupelnu? Funkční uspořádání a správné rozměry nejsou rozhodně jediné záležitosti, které je potřeba vyřešit! Stranou totiž rozhodně nesmí zůstat ani vhodně zvolené barevné provedení. A že je z čeho vybírat!

Publikováno: 24.01.2020
Rubrika:

Nebraska, Colorado, Stone, Lava či Cosmo… to jsou představitelé nových dekorů koupelnového nábytku z řady GO určeného právě pro koupelny, ve kterých záleží na každém centimetru!

Každý z nových dekorů nějakým způsobem reflektuje aktuální koupelnové trendy. Jemné dřevodekory Nebraska či Colorado například splňují požadavek na projasněný interiér koupelen. Jejich předností navíc je, že díky současným výrobním technologiím vypadají naprosto realisticky,“ uvádí Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, tradičního českého výrobce koupelnového nábytku, a pokračuje: „Dalšímu z trendů jsme vyšli vstříc nestárnoucí bílou a béžovou v moderních matných variantách – matné dekory totiž začínají vládnout, a nejen koupelnám.“ V neposlední řadě je připraveno něco i pro příznivce tmavších barev, kterých se ani v malé koupelně není potřeba bát. „Máme-li v koupelně dostatek denního světla a zvolíme-li správné obklady i dekorace, které tmavší dekor vhodně opticky vykompenzují, lze bez obav sáhnout po nových odstínech jako tmavý beton nebo téměř až vesmírné dekory Graphite, Lava, Stone či Cosmo,“ dodává Ing. Petr Blažek. Zkrátka když si i malá koupelna žádá trendy dekory, pro řadu GO není problém takové přání splnit…

řada GO, dekor Lava (zdroj: Dřevojas)

[carousel-horizontal-posts-content-slider]