Zpět
Foto: Hörmann

Hörmann vás zve na BAU 2019

Již za několik dní se po dvou letech opět otevřou brány největšího veletrhu stavebních materiálů v Evropě. Pochopitelně na něm nebude chybět ani společnost Hörmann, která vás srdečně zve k návštěvě svoji rozsáhlé expozice plné novinek.

Publikováno: 03.01.2019
Rubrika:

Mnichovské výstaviště bude vyhlášený veletrhu BAU hostit ve dnech 14. až 19. ledna 2019. Mezi 2 200 vystavovatelů ze 45 zemí jistě nezanikne ani 1 600 m2 výstavní plochy, na které společnost Hörmann nabídne návštěvníkům širokou škálu svých produktů.

V segmentu pro privátní klientelu zaujme především rozsáhlá evropská akce 2019, která přináší výrobky s hladkými povrchy a elegantním moderním designem. Hörmann nezapomíná ani na technologické inovace a jeho systém Smart Automatizace využívá digitálních prvků pro ovládání a dálkovou správu zařízení. Již několik let se těší mezi zákazníky oblibě interiérové dveře značky Hörmann. V Mnichově představí společnost nové povrchy a designy zvláště pro dřevěné dveře.

V segmentu pro průmyslové a korporátní klientelu připravila firma Hörmann jako letošní novinku především inovativní řešení tepelné izolace budov, novou generaci řídicích jednotek a pohonů a rovněž pro tento typ svého sortimentu modifikovaný systém Smart Automatizace.

Více informací na www.hormann.cz.

Foto: Hörmann

[carousel-horizontal-posts-content-slider]