Zpět 2 fotografie
skládací pouzdro PROFIKIT KOMFORT (zdroj: J.A.P.)

Dvě křídla schovaná ve zdi

Chtěli byste do svého interiéru dvoje zasouvací dveře do pouzdra, ale chodba do vašeho bytu je úzká či klikatá a klasické stavební pouzdro přes ni prostě nepronesete? Pak je na řadě šikovná novinka – skládací pouzdro PROFIKIT KOMFORT. Jeho transportní balení je 6x menší než u klasického stavebního pouzdra. Odpadá vám tak řešení velkého automobilu pro transport nebo jakékoliv problémy s dopravou na stavbu.

Publikováno: 03.01.2019
Rubrika:

„Toto dvoukřídlé stavební pouzdro šetří místo hned dvakrát – nejen při přepravě, kdy je dodávané v rozloženém stavu a připravené ke snadnému sestavení, ale také při zabudování do příčky, kdy dokáže ušetřit spoustu prostoru v místnosti v důsledku „zmizení“ dveří ve zdi,“ vysvětluje pan Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti J.A.P., z jejíž autorské dílny skládací stavební pouzdro PROFIKIT pochází, a pokračuje: „Z tohoto důvodu se dvoukřídlý PROFIKIT skvěle hodí tam, kde potřebujete velký průchod – například mezi obývacím pokojem a kuchyní. Dveře schováte do zdi a vznikne velký obytný prostor, naopak v případě potřeby stačí dveře zavřít a máte dvě samostatné místnosti.“

PROFIKIT KOMFORT je sestaven ze dvou jednotlivých stavebních pouzder navzájem spojených horní vodící lištou. Dveřní křídla se v pouzdru synchronně pohybují proti sobě a od sebe. Konstrukce skládacího stavebního pouzdra PROFIKIT KOMFORT je sice oproti klasickým pouzdrům odlehčená o bočnice, ale její funkčnost zůstává stejná. Výhodou je kompatibilnost pouzder PROFIKIT s dveřmi všech výrobců a materiálů. Můžete tak nechat bez obav „zajíždět“ do zdi nejen dveře dřevěné, ale i celoskleněné!

[carousel-horizontal-posts-content-slider]