Zpět 2 fotografie
Koupelnová řada PLUTO (zdroj: Dřevojas)

Jak na rekonstrukci koupelny?

Čeká vás v nejbližší době přestavba koupelny? Pak se vám určitě bude hodit několik šikovných rad, na co si při ní dát obzvlášť pozor.

Publikováno: 07.11.2018
Rubrika:
Autor: (red)

„Při rekonstrukci koupelny je třeba si pohlídat správné pořadí jednotlivých stavebních kroků. Častou chybou totiž bývá fakt, že si lidé nejprve nechají od instalatéra vyvést odpad a až poté vybírají nábytek,“ upozorňuje Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku. Tímto postupem ale docílíte pouze toho, že vám vybraný nábytek nebude na odpad přesně pasovat a jediným řešením bude skříňka na míru. „Do realizace odpadu se tak rozhodně nepouštějte, aniž byste znali rozměry svého nového koupelnového nábytku,“ radí Ing. Petr Blažek.

Jednotlivé úkony přitom stačí pouze prohodit – nejprve si tedy vyberte nábytek, nejlépe skříňku pod umyvadlo, a posléze její rozměry zkonzultujte se svým instalatérem. Ten už pak vyvede odpad přesně podle jejího nákresu a vše do sebe krásně zapadne.

A pokud potřebujete koupelnový nábytek co nejdříve, máme pro vás malý tip. „Pro tyto případy jsou připraveny expresní nábytkové sety, které se vyznačují rychlým dodáním do pěti pracovních dnů, a přitom rozhodně neztrácejí nic ze své kvality zpracování u českého výrobce,“ dodává závěrem Ing. Petr Blažek. V rámci setů můžete vybírat hned ze dvou nejvíce oblíbených nábytkových řad – Q MAX či PLUTO.

Tak směle do toho a půl je hotovo…

[carousel-horizontal-posts-content-slider]