Zpět
KPP se opět představí na FOR ARCH a FOR INTERIOR

KPP se opět představí na FOR ARCH a FOR INTERIOR

V duchu hesla „Neprodáváme jen podlahy, ale celý interiér“ se na největším stavebním, resp. interiérovém veletrhu FOR ARCH a FOR INTERIOR v Praze – Letňanech představí přední český výrobce a dovozce podlahových krytin společnost Kratochvíl parket profi. Luxusní dřevěné podlahy Kährs či ekologický program zdravých krytin WINEO PURLINE bude KPP prezentovat na společném stánku spolu s firmami a designovými značkami, jako jsou Hanák Nábytek, spotřebiče Miele, svítidla Brokis a Koupelny Elements. Více na www.kpp.cz.

Publikováno: 06.09.2018
Rubrika:
Autor: (red)

Ze sortimentu KPP budou k vidění nové kolekce luxusních dřevěných podlah Kährs či ekologický program zdravých krytin WINEO PURLINE. Společnou prezentací Kratochvíl parket profi naváže na koncept, který realizoval už svým novým showroomem v jednom z největších interiérových center u nás HANAK FORUM v Praze – Čestlicích. V něm si zákazník může na jednom místě barevně i materiálově sladit podlahu, kuchyň, dveře a další vybavení, protože kromě výrobce kuchyní, dveří a nábytku společnosti Hanák a právě KPP jsou v interiérovém centru zastoupeni i prodejci keramických obkladů a sanity.

„Na veletrh For Arch se vracíme v návaznosti a jako završení našich investic za poslední rok v Praze, kde jsme otevřeli zmiňovaný showroom v Praze – Čestlicích a potom logistické centrum v Horních Počernicích. Zde se také zrodila myšlenka společné prezentace interiérových firem,“ komentoval prezentaci na FOR ARCH a FOR INTERIOR Petr Kratochvíl, zakladatel společnosti KPP.

Stánek společnosti Kratochvíl parket profi najdete na veletrzích FOR ARCH (18. – 22. září) a FOR INTRERIOR (4. – 7. října) v Letňanech vždy v hale č. 2, stánek č. 9.

KPP se opět představí na FOR ARCH a FOR INTERIOR

[carousel-horizontal-posts-content-slider]