Zpět 5 fotografií
kombinace větrného a dešťového čidla (zdroj: DAFE-PLAST)

Čelte rozmarům počasí s čidly!

Ať už venku zuří bouře a lijáky, nebo panují extrémní vedra či naopak třeskuté mrazy, ve své zimní zahradě můžete v klidu relaxovat, aniž byste museli hnout jediným prstem! O vaše dokonalé pohodlí a klimatický komfort se za vás postarají důmyslná čidla!

Publikováno: 24.08.2018
Rubrika:
Autor: (red)

Chraňte se před deštěm a větrem!

Bojíte se, že by při nečekaně silné průtrži mračen doprovázené kroupami mohlo dojít k poškození externího zastínění vaší zimní zahrady nebo do ní napršet střešním oknem, které jste zapomněli zavřít? Tak neváhejte doplnit zimní zahradu větrnými čidly a čidly na déšť, které vás před nenadálými rozmary počasí ochrání! „V případě, že přijde déšť, bouřka či zvýšení větru, čidla dají pokyn k zavření okna a vytažení zastínění do ochranách boxů,“ říká Ing. Miroslav Culka, obchodní ředitel společnosti DAFE-PLAST, která se zabývá výrobou zimních zahrad a hliníkových a plastových oken. Čidla se montují na exteriérovou část zimní zahrady a jejich integrace je zajištěna pomocí inteligentního systému ovládání, který umožňuje nastavit přesné parametry a podmínky, za kterých by mělo dojít k pohybu stínících či okenních prvků.

Mějte v zimní zahradě tepelnou pohodu!

Ve své zimní zahradě se můžete bránit nejenom dešti a větru, ale i nečekaným výkyvům teplot, a to s pomocí praktických teplotních čidel! „Teplotní čidla umožňují nastavení přesně podle vašich potřeb. Jestliže budete například chtít, aby teplota v zimní zahradě nikdy neklesla pod 18 °C, můžete čidla nastavit tak, že pokud dojde k poklesu teploty k této hodnotě, automaticky se spustí vytápění,“ vysvětluje Ing. Miroslav Culka a dodává: „Pokud naopak bude chtít, aby v zimní zahradě nebylo příliš horko a teplota nepřekročila 25 °C, lze čidla nastavit tak, že při přiblížení teploty k této hodnotě dojde k zatažení zastínění nebo otevření střešních oken.“

Nenechte se tedy rozhodit nepředvídatelnými rozmary počasí a užívejte si ve své zimní zahradě za všech okolností. Vše ostatní za vás zařídí čidla!

Více informací naleznete na www.dafe.cz.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]