Zpět
Třmenové schodiště Harmony (zdroj: J.A.P.)

Dokonalá harmonie

Pravidelně laděné schodišťové stupně levitující v prostoru, masivní dřevo v plném souladu s neviditelným zábradlím z čirého skla… takto v harmonickém tónu působí  třmenové schodiště HARMONY z dílny českého výrobce J.A.P.

Publikováno: 16.03.2018
Rubrika:
Autor: (red)

„Elegance třmenového schodiště HARMONY spočívá především ve způsobu jeho upevnění. Jednotlivé stupně jsou totiž kotveny přímo do zdi, bez potřeby viditelné nosné části. Tím schodiště evokuje harmonický levitační stav a působí velice odlehčeně, byť je z masivního dřeva,“ říká Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti J.A.P., která se zabývá výrobou interiérových schodišť. Volba schodiště HARMONY je trefou do černého i z hlediska materiálů, jelikož je tvořeno trendy kombinací dřeva a skla. „Nášlapy vyrobené z tvrdého dřeva unesou prakticky kohokoli a jejich konkrétní podobu můžete vybírat hned ze čtyř druhů dřevin – buku, dubu, javoru nebo jasanu,“ dodává Petr Paksi.

Ladnost třmenového schodiště HARMONY pak podtrhne doplnění o vzdušné celoskleněné zábradlí, které je vyrobeno z odolného kaleného skla, jenž mu dodává potřebnou bezpečnost.

Harmonie několika interiérových nadčasových tónů díky tomuto schodišti ladí zcela bezchybně!

Třmenové schodiště Harmony (zdroj: J.A.P.)

[carousel-horizontal-posts-content-slider]