Zpět
O inovace nebude na veletrhu Aquatherm nouze. Jednou z novinek společnosti KORADO jsou i právě vylepšené konvektroy KORAFLEX

Veletrh Aquatherm se blíží. KORADO představí novou řadu konvektorů a další produktové inovace

Po dvou letech se v Praze opět připravuje přehlídka trendů v oblasti vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky. Letošní veletrh Aquatherm se bude konat v pražském PVA Expo Letňany od 27. února do 2. března 2018. Česká společnost KORADO uvede zbrusu novou řadu konvektorů a další produktové novinky. Vedle ní se na veletrhu představí více než 200 dalších vystavovatelů. Stánek KORADO najdete v hale č. 4.

Publikováno: 07.02.2018
Rubrika:
Autor: (red)

Technologické novinky

„Na veletrhu chceme v prvé řadě poukázat na přednosti našich produktových novinek a inovací. Jedná se například o nové konvektory, které splňují vysoké požadavky na výkon, šetrnost a design. Vedle konvektorů návštěvníkům představíme také otopná tělesa a rekuperační systémy s vysokou účinností a výbornými ekologickými parametry,“ přibližuje Kateřina Knihová z české společnosti KORADO, která nabízí kompletní systémové řešení pro vytápění a rekuperaci.

Sortiment KORADO a důraz na energetické úspory

Sortiment společnosti KORADO pružně reaguje svým vývojem na aktuální trendy a potřeby koncových zákazníků. „Lidé jsou stále náročnější, proto klademe velký důraz na technologické inovace. Myslíme nejen na zajímavé výkonové vlastnosti našich produktů, ale také na finanční úsporu v důsledku nižší spotřeby energií. Tomu odpovídá naše systémové řešení pod značkou S-CONTROL, kterou reprezentuje nabídka radiátorů RADIK RC a větracích jednotek s rekuperací,“ prozrazuje marketingová manažerka Kateřina Knihová.

Návštěvnická soutěž o designové topné těleso KORATHERM Reflex

Aquatherm láká nejen na silné zastoupení firem, ale také na bohatý doprovodný program v podobě přednášek a seminářů. „Za 25 let své historie se veletrh stal opravdovým svátkem českého TZB. Návštěvníci mají výbornou příležitost seznámit se, během několika dnů a pod jednou střechou, se všemi zásadními novinkami z oblasti technického vybavení budov. To vše v přístupném a zajímavém podání, které osloví laickou veřejnost i odborníky,“ chválí Kateřina Knihová a na závěr dodává: „Věříme, že příjemným benefitem pro návštěvníky bude také naše soutěž o designové otopné těleso KORATHERM REFLEX, kterou pořádáme přímo na našem stánku KORADO.“ Podrobnosti návštěvníci naleznou na www.korado.cz/soutez.

O inovace nebude na veletrhu Aquatherm nouze. Jednou z novinek společnosti KORADO jsou i právě vylepšené konvektroy KORAFLEX

[carousel-horizontal-posts-content-slider]