Zpět 4 fotografie
Nový systém posuvných dveří se zdvihem Schüco LivIngSlide se snadno vyrábí i montuje. (zdroj: Schüco CZ)

Schüco zve na prohlídku nových posuvně-zdvižných dveří nebo okenního systému v pasivním standardu

Ve dnech 21. – 24. března 2018 se uskuteční další ročník norimberského veletrhu Fensterbau Frontale, zaměřeného na okna, dveře a fasády. Tradiční přehlídky kontaktů, novinek a inspirace se zúčastní také společnost Schüco Polymer Technologies KG, plastová divize mezinárodního výrobce systémů pro opláštění budov Schüco International KG.

Publikováno: 23.02.2018
Rubrika: ,
Autor: (red)

Stánek č. 403 najdou zájemci v hale č. 7. Německý výrobce plastových profilů má pro zpracovatele a distributory okenních systémů připraveny produkty s přidanou hodnotou. Na ploše 577 m2 bude k vidění nový posuvně-zdvižný dveřní systém Schüco LivIngSlide a okenní systém Schüco LivIng Alu Inside.

Více designu, komfortu, bezpečnosti i služeb

Výrobou plastových systémů se firma Schüco zabývá již více než 30 let. Na vysoce konkurenčním trhu si stojí za špičkovou kvalitou, inovativními řešeními, kompletními produktovými řadami, zkušenostmi skrze materiály a špičkovými podpůrnými službami ve všech fázích výrobního procesu. Dlouhodobá spolupráce s partnerskými firmami je tak založena na komplexním portfoliu služeb, což se promítne i na veletrhu. Výrobci a distributoři okenních systémů budou na stánku přivítáni sloganem „Přidaná hodnota pro váš úspěch“.

Prezentace produktů, služeb a informací bude na stánku o rozloze téměř 580 m2 rozdělena do tematických studií, seskupených kolem centrálního prostoru. Zájemci se mohou těšit na tato čtyři témata: „More design – více designu“, „More comfort – více komfortu“, „More security – více bezpečnosti“ a „More service – více služeb“.

Inovace a do budoucna orientované produkty

Premiéru zde bude mít nový systém posuvně-zdvižných dveří Schüco LivIngSlide. Konstrukci, vhodnou pro novostavby i rekonstrukce, charakterizuje stavební hloubka křídla 82 mm a tepelně izolační hodnota Uf až 1,2 W/(m2K). Posuvné dveře lze vybavit širokou škálou dekoračních fólií, k dispozici je exkluzivní technologie metalických barev Schüco AutomotiveFinish nebo hliníkové krycí lišty Schüco TopAlu. Přidaná hodnota pro zpracovatele spočívá v použití svařitelného EPDM těsnění, strojním opracování křídla, jednoduché instalaci, variabilitě zasklení (tloušťka skleněné tabule mezi 24 až 52 mm). Výhodou je také příslušenství shodné s okenním systémem Schüco LivIng a možnost lepení skel.

Před dvěma roky firma Schüco na veletrhu v Norimberku představila a následně na trhu úspěšně zavedla okenní a dveřní systém Schüco LivIng. Nyní chystá tuto sérii rozšířit o variantu bez ocelové výztuhy s certifikací pro pasivní domy podle Dr. Feista. Místo oceli výrobce používá již osvědčenou patentovanou technologii spojení hliníkovou výztuhou. Nový okenní profil Schüco LivIng Alu Inside je 100% recyklovatelný a disponuje odolností proti vloupání ve třídě RC2. Zpracovatelé ocení lehčí bezocelovou konstrukci, která přináší benefity při skladování, výrobě i montáži, dále integrované EPDM těsnění, kompatibilní se zasklením tloušťky 24 – 52 mm, a možnost lepení skla.

Na stánku budou k vidění i nové ochranné prvky proti vypadnutí, řešení ventilace, rozšířený sortiment kování, 0mm bezbariérový práh a nové kontury u hliníkových krycích lišt Schüco TopAlu. Portfolio rozšiřují okenní a dveřní systémy speciálně vyvinuté pro mezinárodní trhy. Dalším příkladem inovativního přístupu firmy je nový stroj pro efektivnější montáž kování i rozsáhlé softwarové programy.

Pro více informací navštivte www.schueco.cz a www.frontale.de.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]