Zpět 3 fotografie
Ilustrační fotografie (zdroj: Lindab)

Lindab na veletrhu Střechy Praha 2018: expozice ukáže šíři sortimentu a povrchů Lindab pro falcované krytiny

Lindab, přední světový výrobce a prodejce stavebních komponent z tenkostěnné oceli, lehkých střešních krytin a okapových systémů, představí na veletrhu Střechy Praha 2018 (8. – 10. 2. 2018, PVA Expo Praha-Letňany) montážním firmám i veřejnosti širokou škálu povrchových úprav pro falcované krytiny. V letošním 20. ročníku se soustředí zejména na inovativní technologie povrchových úprav i na komplexní systém prvků, nezbytných pro bezpečný pohyb na střechách.

Publikováno: 07.02.2018
Rubrika:
Autor: (red)

Ve stánku 306 v hale číslo 3 Lindab ukáže zástupcům montážních firem mimo jiné širokou škálu materiálů vhodných pro velmi populární falcované (drážkované) krytiny. Mimo jiné jde o novou povrchovou úpravu Durafrost se zárukou 30 let, úpravu Alu PVDF se zesílenou tloušťkou a zárukou 50 let, či moderní střechu s patinou Magestic – inovativní řešení, kdy drážkovaná krytina není opatřena lakovou vrstvou, ale pokovením směsi zink-magnezia s mimořádnou odolností proti korozi.

Část expozice bude věnována komplexnímu systému Lindab Safety, který byl obohacen o další prvky, umožňující montáže na prakticky všechny typy střech ze všech běžných materiálů. Ti, kdo jsou stálými odběrateli nejprodávanějšího okapového systému na českém trhu Lindab Rainline, se dočkají také inovovaného hranatého provedení okapů Rainline, které je poslední dobou stále žádanější. V neposlední řadě se odborná veřejnost (architekti, projektanti, montážní firmy a prodejci) budou moci seznámit s Lindab Akademií – zbrusu novým cyklem školení v oblasti lehkých střešních krytin i tenkostěnných ocelových konstrukcí.

[carousel-horizontal-posts-content-slider]