Zpět
Dvířka T.Classic fólie jasan (zdroj: TRACHEA)

Jasan? No jasně!

Jasan svému jménu rozhodně nedělá ostudu – jeho jasné světlé dřevo je totiž jasným favoritem mezi dřevodekory pro rok 2018! Jak jej dostat co nejjednodušeji do vašeho interiéru? Přizvěte si na pomoc foliovaná dvířka!

Publikováno: 12.01.2018
Rubrika:
Autor: (red)

„Zatímco na vrcholu popularity se neustále drží nejrůznější odrůdy tradičního dubu, nejnovějším trendům v nábytkovém designu začíná jednoznačně vládnout jasan, jehož věrná imitace v podobě dřevodekoru přírodní jasan je nově dostupná i pro foliovaná dvířka T.classic,“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek a panelů, a pokračuje: „Již na první pohled zaujme svou jemnou strukturou i charakteristickým světlým odstínem, díky kterým se tento univerzální dekor hodí jak do tradičnějších či rustikálních interiérů, tak do moderně laděných. Navíc se skvěle kombinuje s nejrůznějšími druhy materiálů a světlými i tmavými odstíny, což ještě více rozšiřuje jeho možnosti.“

Kromě působivého vzhledu oceníte na foliovaných dvířkách v dekoru přírodní jasan i jejich praktické vlastnosti – snadno se udržují a díky tomu, že folie opepíná dvířka z pohledové strany i ze všech čtyř bočních stran, a jediný spoj tak u nich je pouze na zadní straně, jsou navíc dvířka chráněna před pronikáním vlhkosti. Jsou tak ideální volbou téměř do jakékoliv místnosti v interiéru!

Dvířka T.Classic fólie jasan (zdroj: TRACHEA)

[carousel-horizontal-posts-content-slider]