Zpět
Element Letňany vizualizace

Geosan Development uvádí na trh nový rezidenční projekt Element Letňany

Developerská společnost Geosan Development zahájila prodej celkem 107 bytů v dispozicích od 1+kk do 3+kk v bytovém domě Element Letňany v Tupolevově ulici v Praze 9. Výstavba rezidenčního projektu odstartuje již v lednu 2018 a plánovaný termín dokončení je o necelé dva roky později v prosinci 2019.

Publikováno: 07.12.2017
Rubrika:
Autor: (red)

„Většinu nabídky tvoří menší byty ve velikosti 2+kk, o které je v poslední době mezi investory největší zájem. Následují startovací jednopokojové byty s kuchyňským koutem pro singles a 3+kk pro mladé rodiny,“ říká Lada Kuncová, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Geosan Development, a dodává: „Nicméně v případě zájmu klienta o větší dispoziční řešení bytu není problém spojit dvě jednotky do jedné a vytvořit byt až se šesti obytnými místnostmi.“

Vybrané byty jsou vybaveny rekuperační jednotkou, která zajišťuje pravidelný přísun čerstvého vzduchu do interiérů. Každý byt disponuje praktickou komorou a klienti mají možnost přikoupení parkovacího stání a sklepa. Samozřejmostí jsou prostorné kolárny a kočárkárny.

Element Letňany představuje ideální bydlení pro milovníky městského života, kteří ocení cenově dostupné bydlení na dobré adrese. Letňany se dlouhodobě řadí mezi nejoblíbenější pražské lokality, jejichž atraktivitu zvyšuje kompletní občanská vybavenost a dobrá dopravní dostupnost. Zastávka autobusů je situována přímo v ulici Tupolevova a rychlé spojení s centrem nabízí nedaleký Pražský okruh. V blízkosti projektu se nachází Obchodní centrum Letňany s desítkami obchodů, restaurací a služeb; aktivní jedinci naopak využijí velké množství sportovišť v okolí včetně zimního stadionu či aquaparku.

www.geosan-development.cz
www.element-letnany.cz

Element Letňany vizualizace

[carousel-horizontal-posts-content-slider]