Zpět
screenová clona umístěná v roletovém překladu (zdroj: MINIROL)

Instalujte screeny a rolety do překladů!

Dokonalé splynutí stínících systémů s fasádou bez rušivých prvků, jako jsou vyčnívající krycí boxy? I to je dnes možné a to díky roletovým překladům!

Publikováno: 19.10.2017
Rubrika:
Autor: (red)

„Pokud plánujete stavbu a chcete, aby součástí vašeho domu byla i stínící technika, tak se připravte na její instalaci již během přípravy projektu a zvolte řešení v podobě roletových překladů, do kterých lze snadno zabudovat jak screenové clony, tak i předokenní rolety,“ radí pan Radek Havelka, obchodní ředitel značky Minirol, která se výrobou stínící techniky zabývá, a pokračuje: „Stínící prvky se v případě tohoto řešení navíjejí do prostoru, který se nachází uvnitř nosného překladu, a plně tak nahrazuje funkci krycího boxu, díky čemuž může stínící technika zcela organicky splynout s fasádou.“

Roletové překlady jsou určeny zejména pro novostavby a rozsáhlejší rekonstrukce a jejich instalace probíhá v několika fázích. „V první fázi během hrubé stavby se nejdříve namontuje samotný roletový překlad a dojde k zazdění pouzdra pro vodící lišty a připravení přívodu elektřiny. Samotné rolety či screeny je pak možné nainstalovat kdykoliv po úplném dokončení stavby,“ uvádí pan Radek Havelka. Velkou výhodou tohoto systému je, že díky novým pouzdrům pro vodící lišty si nerozhodný zákazník může vybrat, zda do překladu umístí screen či raději roletu až v této poslední fázi, a bez starostí tak nechat své rozhodnutí až na poslední chvíli.

screenová clona umístěná v roletovém překladu (zdroj: MINIROL)

[carousel-horizontal-posts-content-slider]