Zpět

Dlouháni v koupelně

Tyhle dlouhány budete zaručeně ve své koupelně každé ráno potkávat s velkou radostí. A o kom je vlastně řeč? No přece o vysokých skříňkách do koupelen!

Publikováno: 09.10.2017
Rubrika:
Autor: (red)

„Zjistili jsme, že lidé dávají koupelnám ve svých bytech a domech stále více prostoru. A do velkých koupelen je přeci zapotřebí i vysokých skříněk!“, říká Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku. Do velkých skříní se logicky vydá i více věcí a ruku na srdce, kdo z nás si někdy nelámal hlavu nad tím, kam všechny ty věci v koupelně má dát. „Naši dlouháni mají standardní výšku kolem 1,5 m, do nich příjemně uklidíte už hezkou řádku věcí. Kdo by měl ale pocit, že mu ani tento rozměr nestačí, může zvolit naši novinkovou vysokou doplňkovou skříň, jejíž rozměr na výšku činí necelé dva metry,“ upřesňuje Ing. Petr Blažek.

Obecně jsou vysoké skříně součástí téměř všech řad koupelnového nábytku. Ať už se tedy rozhodnete pro jakoukoli z nich, o svého dlouhána v koupelně s jistotou nepřijdete!

dlouhán z řady Color v zelené barvě ve vysokém lesku (zdroj: Dřevojas)dlouhán z řady Enzo v béžové barvě (zdroj: Dřevojas)