Zpět 2 fotografie
Jeden z nejvýznamnějších italských veletrhů Marmomac se bude konat od 27. září do 30. září 2017 v italské Veroně

Marmomac – největší veletrh s orientovaný na mramor a přírodní kámen

Jeden z nejvýznamnějších italských veletrhů Marmomac se bude konat od 27. září do 30. září 2017 v italské Veroně. Tento celosvětově uznávaný event, na který se každoročně sjíždějí nejlepší světoví architekti a designéři, je lídrem mezi veletrhy orientovanými na mramor a kamenné instalace. V rámci 52. ročníku bude také předána tradiční cena Stone Award.

Publikováno: 21.07.2017
Rubrika:
Autor: (red)

Marmomac také letos nabídne jak přehled surových materiálů, tak finálních výrobků, soch, ale i technologií, které jsou součástí celého tohoto výrobního řetězce s mnohaletou tradicí, jejíž kolébkou je právě Itálie. Na návštěvníky zde čeká bezpočet architektonických a designových skvostů či bytových doplňků, které uchvátí svým stylem a elegancí. Akce propojuje technologický rozvoj s přírodním kámenem, významným stavebním materiálem, který lidstvo provází odnepaměti.

Přes 1600 vystavovatelů z celkem 52 zemí světa se účastnilo loňského ročníku, který přivítal na 67 000 návštěvníků. Široká účast je očekávána i letos. Na veletrh totiž míří nejen profesionálové, ale i všichni milovníci umění a architektury. Pro italskou ekonomiku představuje přírodní kámen významný podíl na trhu. Hlavními odběrateli mramoru jsou tradičně Spojené státy a země Středního východu.

Více na www.marmomacc.com