Zpět 5 fotografií
JUBIN Lasur - zahradní vybavení

Přirozenou krásu dřeva zvýrazní lazury JUBIN

Dřevo dodává našemu domovu pečeť přítomnosti přírody. Dřevěné obklady na fasádě a v interiéru, stejně jako nábytek z přírodního dřeva dávají lidem pocit tepla a útulnosti. Jakožto přírodní materiál dřevo bohužel podléhá povětrnostním vlivům a působení různých škůdců, proto musí být náležitě chráněno a pravidelně ošetřováno.

Publikováno: 02.06.2017
Rubrika:
Autor: (red)

Na ochranu dřeva lze použít lazurovací nátěry, které díky své transparentnosti zachovávají viditelnou texturu dřeva, nebo krycí nátěry v různých barevných odstínech. JUBIN Lasur je ekologická, vodou ředitelná lazurovací barva pro dekorativní nátěry, s jehož pomocí můžete snadno sladit vzhled domu s barvou plotu, pergoly či laviček.    

„Obnova zašlého nátěru může být pomocí vodou ředitelných barev doslova hračkou, neboť k jejich ředění ani mytí nářadí nepotřebujete žádné speciální ředidlo a barvy rychle schnou. To umožňuje nanesení více vrstev během jednoho dne, a tím i velkou časovou úsporu,“ radí Dominik Hanko ze společnosti JUB. Vodní nátěry nemají nepříjemný zápach, přitom nabízejí velmi dobrou odolnost proti povětrnostním vlivům. Pozor se musí dávat při skladování – tyto nátěry nesmějí zmrznout.

Vysoce vodoodpudivé a paropropustné lazurovací nátěry JUBIN Lasur vyrobené na základě vodní disperze akrylátových pojiv a světlostálých pigmentů chrání dřevo před vlivy vnějšího prostředí a zároveň zachovávají jeho přirozený vzhled. K dispozici jsou ve variacích bílá, bezbarvá, borovice, hruška, dub, mahagon, týk, palisandr, ořech či eben a dalších 45 odstínech podle vzorníku JUBIN. Dřevo více vystavené povětrnostním účinkům se musí chránit před dřevokazným hmyzem i napadením mikroorganismy způsobujícími hnilobu a modrání dřeva. Společnost JUB nabízí mimořádně účinný výrobek na ochranu dřeva − JUBIN Impregnace. Na opravu mělkých vad na povrchu dřeva doporučujeme tmel JUBIN Akrilin, který je dodáván v řadě odstínů a lze ho snadno brousit.

Více informací naleznete na www.jub.cz. Tradice od roku 1875.