Zpět
T.Classic - Foliovaná dvířka v odstínu mango mat (zdroj: Trachea)

Mango – rozhodně ne (jen) na talíř!

Závan tropů, sametovou strukturu, oranžový tón k nakousnutí, hebkost na dotek… to vše do kuchyně přináší mango. Talíř ale nechte ve skříňce, mango hledejte na povrchu nábytkových dvířek!

Publikováno: 03.05.2017
Rubrika:
Autor: (red)

Jedním ze způsobů, jak dostat nádech exotiky do kuchyně, je využít foliovaná nábytková dvířka v novém dekoru mango mat,“ uvádí pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových dvířek, který tuto novinku uvádí na český trh a dodává: „Šťavnatou barvu tropického ovoce skvěle kombinačně doplní tmavší dřevodekor, například dub stirling, který věrně napodobuje vzhled dřeviny.“

Foliovaná dvířka v odstínu mango mat se výborně hodí do kuchyně pro své praktické vlastnosti. „Díky tomu, že folie zcela obepíná vnější hranu dvířek, vzniká jediný spoj na jejich zadní straně. Tím je chráněno nejchoulostivější místo dvířek – přední hrana náchylná na pronikání vlhkosti a zanášení špíny,“ vysvětluje pan Martin Dusík. Vysoká kvalita provedení dvířek je zaručena také prodlouženou pětiletou zárukou na skrytou vadu odlepení folie.

T.Classic - Foliovaná dvířka v odstínu mango mat (zdroj: Trachea)