Zpět 3 fotografie
Chytré bydlení CSV@Řepy

Hrubá stavba bytového domu Chytré bydlení CSV@Řepy dokončena

První prémiový bytový dům společnosti Trigema dokončil hrubou stavbu. Práce na projektu CHYTRÉ BYDLENÍ CSV@Řepy by měly být celkově finalizovány již v průběhu tohoto léta. Byty jsou přitom budoucím majitelům připravovány „na klíč“ podle návrhu architektonického studia OOOOX.

Publikováno: 13.04.2017
Rubrika:
Autor: (red)

V průběhu dubna se již na místě, kde zanedlouho vyroste bytový dům CSV@Řepy, začala montovat elektroinstalace, vzduchotechnika a další vybavení. Současně s tím již také v nejnižších podlažích odstartovaly práce na podlahách a omítkách. Kromě toho v okolí projektu probíhají terénní úpravy.

Stavba byla zahájena minulý rok v srpnu na místě, kde byl předtím původní nevyužívaný objekt bowlingové herny. Stavební práce zajišťuje společnost Trigema Building. Celkové investiční náklady činí 120 milionů korun.

Bytový dům CSV@Řepy nabídne po dokončení na pěti podlažích celkově 24 bytů, které budou ve velikostech od 1+kk do 3+kk. Projekt, jehož součástí budou ve vyšších patrech rozlehlé terasy s výhledem, je zařazen do kategorie Chytré bydlení Premium. Díky tomu budou moci budoucí majitelé mimo jiné využít individuální klimatizaci, inteligentní ovládání bytu a kamerový systém u vchodů, v garážové hale a sklepích. Budova bude mít energetickou náročnost třídy B.

Budoucí majitelé přitom budou mít možnost stěhovat se do interiérů, na jejichž vybavení se podílí studio OOOX.  To spolupracuje s investorem, kterým je společnost Trigema, již od samého počátku příprav projektu. Díky tomu dojde ke skloubení vnitřní podoby interiéru s celkovým architektonickým záměrem, jenž připravila společnost ADNS.

Bytový dům CSV@Řepy leží v Praze 6 u ulice Čistovická. Budoucí rezidenti najdou v blízkosti oboru Hvězda, lesopark Řepy nebo areál Ladronky. Samozřejmostí jsou v okolí rovněž dětská hřiště a dostatek obchodů či restaurací. Na městskou hromadnou dopravu se dostanou díky stanici metra trasy A Nemocnice Motol či Petřiny a zastávkám tramvají a autobusů Bílá Hora. Další napojení je zajištěno prostřednictvím stanic metra trasy A Nemocnice Motol či Petřiny.

Bližší informace o průběhu výstavby projektu CSV@Řepy lze nalézt na adrese www.cistovicka.cz