Zpět
Tulipa Třebešín

První fáze Tupily Třebešín je zkolaudována, noví majitelé se nastěhují ve druhé polovině 2017

Prodáno je již 50 % bytů druhé etapy projektu, který se nachází na rozhraní pražského Žižkova a Strašnic.

Publikováno: 02.03.2017
Rubrika:
Autor: (red)

Ve výstavbě jsou aktuálně dva devítipodlažní domy s 250 bytovými jednotkami o velikosti 1+kk až 4+kk a 300 parkovacími místy.

Demolice posledních objektů bývalého areálu Pramen je dokončena, a tím je celé území připraveno pro výstavbu dalších fází projektu. Výstavba druhé fáze, která byla zahájena v červnu loňského roku, pokračuje podle plánu, její dokončení je plánováno v roce 2018,“ uvádí Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI Europe.

První etapa tohoto rezidenčního projektu je vyprodaná, první obyvatelé se nastěhují v průběhu druhého kvartálu letošního roku. Tuto etapu tvoří 183 bytových jednotek, z nichž největší podíl tvoří byty o dispozicích 2+kk a 3+kk.

V rámci výstavby první fáze projektu Tulipa Třebešín byla postavena část nové komunikace Zvěřinova. „Městská část Praha 3 vytvořila seznam názvů pro nové ulice a náměstí v okolí rozvojové lokality Nákladového nádraží. Názvy nových ulic vychází z novodobé historie našich dějin a vztahují se k osobnostem spjatým s 17. listopadem 1989,“ dodává Elena Pisotchi. Ulice byla pojmenována po Prof. ThDr. Josefu Zvěřinovi, římskokatolickém knězi, historikovi umění a filozofovi, jednom z prvních signatářů Charty 77 a spolupracovníkovi kardinála Františka Tomáška. V listopadu 1989 navštěvoval stávkující studenty a často hovořil na pozvání v terénu. Byl zakladatelem a prvním předsedou České křesťanské akademie.

Od začátku letošního roku je zájemcům o bydlení v Tulipě Třebešín k dispozici nové prodejní centrum, které bylo přemístěno ze staré budovy u zastávky autobusu do nového prostoru přímo u areálu výstavby druhé etapy projektu.

Více na www.byty-trebesin.cz.