Zpět 4 fotografie
Radik VKM (zdroj: Korado)

Radiátor, který vás bude bavit

Už vás omrzel klasický bílý radiátor? Zkuste ho změnit. I z nenápadného bílého zdroje tepla můžete jednoduše vykouzlit originální doplněk, a to vlastním potiskem na čelní desku. Design tak můžete přizpůsobit sami sobě či vzhledu obytné místnosti.

Publikováno: 23.02.2017
Rubrika:
Autor: (red)

Děti budou jistě nadšené, pokud by radiátor v jejich pokojíku zdobila oblíbená pohádková postava či vlastnoruční kresba. A co by se hodilo do obýváku, kuchyně či ložnice?

Navštivte stránky www.korado.cz, kde si můžete sami navrhnout a objednat novou čelní desku v aplikaci Designer. Můžete si zvolit vlastní obrázek či fotografii nebo si vyberete motiv ze stávající galerie. Tato jednoduchá změna je zárukou originálního interiéru. 

Po odsouhlasení všech potřebných požadavků se vytvoří objednávka s přesnou cenou, způsobem dopravy a termínem dodání, který nepřekročí 3 týdny. Je to tak snadné!

Upevnění desky na těleso je navíc velice jednoduché – pomocí háčků a magnetů, zvládne to prakticky každý a není potřeba k tomu odborná pomoc. Cena potištěné desky se odvíjí od velikosti radiátoru, cca od 1500 Kč.

Více informací k jednotlivým možnostem naleznete na www.korado.cz.