Zpět 2 fotografie
KORADO na veletrhu ISH ve Frankfurtu

KORADO na ISH ve Frankfurtu představí lokální větrací jednotku s účinností rekuperace až 90%

Novinky a inovace ve svém portfoliu představí návštěvníkům mezinárodního veletrhu ISH ve Frankfurtu nad Mohanem skupina KORADO.

Publikováno: 03.02.2017
Rubrika:
Autor: (red)

Firma zaměřující se na otopné systémy zde uvede vedle standardního sortimentu otopných či designových a konvektorových těles naprostou novinku v sortimentu větracích jednotek –  Korasmart TUBE. Veletrh se koná od 7. do 13. března a stánek společnosti  KORADO – E33, naleznete v hale č. 8.

Nově KORADO zařadilo do svého portfolia centrální rekuperační jednotky, jejichž použití je vhodné především do novostaveb, protože rozvod vzduchotechnického potrubí bývá plánován již před stavbou domu. Nucené větrání nejen přivádí dostatek čerstvého vzduchu do uzavřených obálek domů, ale navíc je tento vzduch filtrovaný, zbavený prachu a případně i dalších alergenů v závislosti na typu použitého filtru.

Těšit se ale můžete i na nový „přírůstek“ lokálních větracích jednotek – KORASMART TUBE 2400E. Nenápadný společník s elektronicky uzavíratelnou klapkou umožňuje rekuperaci, tedy zpětné získání tepla z odpadního vzduchu, s účinností až 90 %.  Zajistí tak efektivní větrání jen s minimální ztrátou energie.

Nejedná se ale o jedinou novinku představenou společností KORADO, a.s. na veletrhu ISH. „Necháme Vás nahlédnout pod pokličku připravované inovace konvektorů, která je výsledkem dvouletého vývoje a spolupráce s Technickou univerzitou v Liberci,“ prozradila Kateřina Knihová.

Více na www.korado.cz