Zpět

Chcete se seznámit s nejúčinnějšími izolacemi?

Společnost Kingspan Izolace – světový lídr ve výrobě tepelných izolací na bázi PIR, fenolických pěn a vakuových izolací – zve odbornou i laickou veřejnost k návštěvě svého stánku č. 204/hala 2 na veletrhu Střechy Praha v období od 9. do 11. Února 2017.

Publikováno: 17.01.2017
Rubrika: ,
Autor: (red)

Návštěvníci budou mít možnost seznámit se nejen s typickým sortimentem firmy – nejúčinnějšími izolacemi při nejnižší tloušťce, ale poprvé se nabídne i možnost „osahat si“ ještě výkonnější generaci izolací na bázi fenolické pěny řady Kingspan Kooltherm. Kooltherm K118 Interiérová deska má hodnotu součinitele tepelné vodivosti λ pouhých 0,018 W/(m . K).

Výrobky řady  Kingspan Kooltherm umožňují splnit všechna doporučení normy na tepelnou ochranu budovy při velmi nízkých tloušťkách izolantu. V porovnání s ostatními izolačními materiály poskytují desky Kingspan Kooltherm bezkonkurenčně nejlepší tepelněizolační ochranu bez nárůstu tloušťky zateplovaných konstrukcí – díky tomu nedochází ke ztrátě vnitřního prostoru či naopak k nežádoucím efektům vně stavby, jakými je typické „zahloubení oken“ apod. Výrobky řady Kingspan Kooltherm jsou vhodné i pro zateplení stropních desek. Výrobky řady Kingspan Therma na bázi polyisokyanurátové pěny pak využijí stavitelé zejména pro zateplení lehkých i těžkých plochých střech.

Ochrana i v namáhaných místech

Zejména pro odstranění tepelných mostů v oblasti exponovaných míst konstrukce, jakými jsou balkony a lodžie se pak hodí high-endové izolace na bázi vakua, v nabídce společnosti Kingspan Izolace pod souhrnným označením OPTIM-R. I tyto extrémně odolné izolace minimální tloušťky budou k vidění v našem firemním stánku č. 204 v Hale č. 2 na pražském výstavišti v Letňanech.

O veletrhu

Veletrh Střechy Praha je největší a jedinečnou akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. V termínu od 9. do 11. února 2017 proběhne jeho již 19. ročník. Veletrh je dnes největší přehlídkou střešních krytin, nosných konstrukčních systémů, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, výrobků pro půdní vestavby, obvodových plášťů po nářadí a nástroje, techniku, osobní pracovní vybavení nebo realizační firmy s nabídkou pokrývačských, klempířských a tesařských prací.

Veletrh je místem setkání předních oborníků, architektů, stavebních inženýrů, techniků, investorů, studentů vysokých škol, představitelů veřejné správy, stavebních firem, majitelů domů, bytových družstev a široké veřejnosti.

Více na www.kingspaninsulation.cz.