Zpět 9 fotografií

Čokoládová fantazie

Ať už výraznou hořkou či jemnou mléčnou, čokoládu miluje každý. Přeneste si opojné účinky čokolády do interiéru a nechte se unášet její fantastickou chutí každý den!

Publikováno: 16.11.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Sametově hebká…

…ale chutí velmi silná a intenzivní, taková je hořká čokoláda. Omamné účinky, kterými nás tato hříšná dobrota oblažuje, si vychutnáváme ve chvílích odpočinku a pohody. Dopřejte svému nábytku polevu z té nejexkluzivnější hořké čokolády a zažijte příjemnou relaxaci obklopeni čokoládou ze všech stran „Sytou barvu čokolády je možné mít na foliovaném povrchu nebo na matné i lesklé variantě odolného povrchu T.acrylic, jehož kvalita je jedna z nejvyšších. Bez problémů odolá vlhkosti v koupelně, teplu z kuchyňských spotřebičů nebo slunečním paprskům, které u jiných povrchů dokáží způsobit nežádoucí změnu barev,“ uvádí pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení Trachea, a.s., která je největším výrobcem nábytkových dvířek na českém trhu. Chcete si zpříjemnit nejen chvilky relaxace? Barva čokoládových bobů, jejichž chuť si jako první vychutnávali Aztékové a Mayové v podobě čokoládových nápojů,bude velmi slušet také vaší kuchyni a bude vás inspirovat při vytváření vynikajících dobrot nejen z čokolády.

Tip pro nerozhodné:
Pokud máte rádi nejen hořkou, ale i mléčnou a bílou čokoládu, spojte všechny své oblíbené příchutě dohromady. Co třeba v koupelně? „Povrch koupelnového nábytku z řady Retro je stříkaný lakem, který je nejen odolný a vydrží všechny nástrahy koupelnového prostředí, ale svým vysoce lesklým povrchem opravdu připomíná čokoládu různých chutí,“ vysvětluje Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v.d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

Nekonečná chuť mléčné čokolády

Milujete jemnou mléčnou čokoládu, jejíž hebká chuť se rozplývá na jazyku, pomalu taje a vlévá vám do žil pocit štěstí? Toužíte po obrovské tabulce čokolády, která by neubývala a vy jste mohli mlsat stále a stále? Splňte si svou fantazii třeba v podobě dveří MASTER s povrchem lakovaného skla, které dokonale napodobí tabulku té nejjemnější mléčné čokolády. „Nejlépe dveře MASTER vyniknou ve skryté zárubni AKTIVE, která jim umožní stát se dominantním prvkem interiéru,“ říká pan Petr Paksi, výkonný ředitel společnosti J.A.P., která vyrábí designové dveřní komplety a dodává: „Díky vnitřním hliníkovým příčkám, které zpevňují konstrukci dveří, mohou dveře MASTER vyrůst do úctyhodných 3,7 metru.“ Váš dětský sen o obří tabulce čokolády se tak může proměnit ve skutečnost a nebojte se, tahle čokoláda nebude ubývat.

Ta se v ruce nerozpustí

Znáte ten pocit, když svíráte v ruce čokoládovou tyčinku, chcete si jí pozvolna vychutnávat, ale ona se vám pomalu roztéká mezi prsty? Kliku MAXIMAL můžete vzít do ruky nespočetněkrát a nikdy se vám nerozteče. „Kování Minimal/Maximal® může na své ploše nést různé materiály – sklo, dřevěnou dýhu, kůži nebo kov. Díky tomu může klika na dveřích vyniknout a stát se jejich ozdobou,“ říká Roman Ulich, designér společnosti M&T, českého výrobce designového kování. Pokud tedy milujete drobné sladkosti více než velké tabulky čokolády, nechte je jemně doladit váš interiér a mlsejte při každém průchodu dveřmi.

Překvapivá náplň

Kdo by nemiloval čokoládové bonbóny? Jsou malé, lahodné a nikdy nevíte, jaká náplň se v nich skrývá. Náplň svých koupelnových skříněk asi znát budete, ale ostatním může být diskrétně skryta. Za čokoládová dvířka můžete ukrýt spoustu pokladů „Do koupelnových skříněk se dá skrýt cokoliv. Lepší orientaci ve skříňce pak může napomoci prakticky řešený úložný systém a vestavné osvětlení zásuvek pomocí LED diodového pásku, který se rozsvěcuje na pohybové čidlo,“ vysvětluje Ing. Petr Blažek. O náplni tohoto bonbónu tak budete mít dokonalou představu, aniž byste jej museli ochutnávat.

Náš tip: Čokoláda, která se ani na slunku nerozpustí
I ta nejexkluzivnější čokoláda se vlivem sluníčka roztéká. Ale drobné čokoládové tyčinky poskládané ve fasádní roletu se nejen nezačnou v horkém létě roztékat, ale navíc i vás ochrání před teplem zvenku. „Zatažená roleta zvyšuje izolaci oken nejen v létě, kdy odráží slunce a interiér se tolik nepřehřívá, ale i v zimě, protože zabraňuje pohybu studeného vzduchu kolem okna a tím pádem ochlazování interiéru,“ uvádí obchodní ředitel Radek Havelka za značku Minirol, pod kterou najdete celou řadu okenních doplňků.

Dopřejte si mlsání v podobě luxusní čokolády každý den a oslaďte si život čokoládovým interiérem.

Materiály vznikly s přispěním společnosti Dřevojas, www.drevojas.cz, J.A.P., www.japcz.cz, M&T, www.kliky-mt.cz, Minirol www.minirol.cz, aTrachea, www.trachea.cz.