Zpět 2 fotografie

Skladové regály od BEG Bohemia

Rádi bychom vám přestavili firmu BEG Bohemia spol. s r. o., která patří k předním českým firmám v oblasti výroby a distribuce regálových systémů pro výrobní firmy, sklady, velkoobchody i instituce typu archivů, knihoven, bank, soudů, nemocnic apod. Jedná se o ryze českou firmu, která své zkušenosti na poli výroby regálů sbírá již více jak dvě desítky let, přesněji od roku 1996, kdy byla založena v Brně, kde má také v současnosti sídlo.

Publikováno: 04.10.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Portfolio regálů firmy BEG Bohemia

Hlavní specializací firmy jsou níže uvedené systémy:

  • Policové regály
  • Paletové regály
  • Konzolové regály
  • Spádové regály
  • Regálové vícepodlažní galerie
  • Mobilní regály

Produkty firmy BEG Bohemia jsou zákazníky velmi oblíbené pro ideální poměr ceny a kvality. Interní systém managementu kvality je hlavním hnacím motorem a zárukou precizního provedení každého kusu vyrobeného regálu, který putuje k zákazníkovi. Firma BEG Bohemia podrobuje své výrobky řadě atestů a sama taktéž rozvíjí své produkty na základě vlastních patentovaných zlepšovacích návrhů. Pokud k tomu navíc zmíníme zkušenosti z velkých realizačních projektů a taktéž stabilní a proškolený montážní tým, jehož členové vědí, jak nejlépe využít prostor při zachování ergonomie práce a účelnosti a rychlosti pracovních procesů, pak máte o realizátorovi vašeho nového regálového systému předem rozhodnuto.

Kontaktujte nás

Jestliže vás v blízké budoucnosti čeká řešení nákupu nového regálového systému nebo hledáte pomoc s výběrem ideální varianty, pak se obraťte na firmu BEG Bohemia. Nejenže vám dokážou doporučit regálový systém šitý na míru vašim potřebám, ale provedou vám předběžný realizační návrh, jehož součástí je i nezávazné nacenění. Kontaktujte firmu BEG Bohemia na webové adrese http://www.BEG-regaly.cz/.