Zpět

Společnost Guardian Glass spouští online kalkulačku pro výpočet technických parametrů zasklení

Společnost Guardian Glass představila digitální nástroj na výpočet parametrů zasklení.

Publikováno: 30.09.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Kalkulačka byla vyvinuta technickým týmem společnosti Guardian Glass jako součást firemního analytického softwarového balíčku a je volně dostupná. Díky ní je možné spočítat světelné a energetické parametry jakéhokoliv skla Guardian®, použitého buď jako jednoduché sklo nebo v podobě jakékoliv kombinace typů a tlouštěk pro dvojitá a trojitá izolační skla.

Kalkulačka byla certifikována pověřenou zkušebnou KIWA z hlediska správnosti výpočtu podle normy EN410 a EN673. Výpočtová data v programu byla převzata z certifikovaných hodnot, aby byla zajištěna spolehlivost kalkulace a výstupních dat v použití při navrhování staveb.

Digitální novinka má řadu výhodných funkcí. Program kalkulačky má osobní prostor pro každého uživatele, kde lze vytvářet projekty, ukládat příslušné výpočty a výsledky ve formátu PDF a sdílet datové listy s ostatními členy projektového týmu. Zákazníci společnosti Guardian mohou začlenit certifikované vypočítané výsledky do svého prohlášení o vlastnostech výrobku s použitím skel Guardian.

Andreas Behrends, manažer pro certifikace výrobků společnosti Guardian Glass v Evropě, při představování nové kalkulačky řekl: „Našim zákazníkům jsme asi 14 let nabízeli offline verzi – ta je výrobci zasklení uznávána jako důležitá pomůcka. Přechod z offline na online verzi je zásadním krokem vpřed, což odráží i nový název. Odborníci používající tento nástroj si nyní mohou být jistí, že se dostanou k nejaktuálnějším údajům a nemusí se obávat programových ochran bránících automatickým aktualizacím. Tato nová online platforma nám navíc v budoucnu umožní vytvořit nové funkce.“

Online kalkulačka pro výpočet parametrů zasklení od společnosti Guardian zajišťuje, že veškerá data budou vždy v celém rozsahu aktualizována. Kalkulačka tímto nahrazuje dřívější offline verzi programu s názvem „Guardian Configurator“.

Nová online kalkulačka parametrů skel od společnosti Guardian je po zaregistrování zdarma.

Pro další informace klikněte zde www.sunguardglass.com.