Zpět 3 fotografie

Nový bytový dům JRM@Lužiny bude v úrovni Chytré bydlení Plus

Developerská společnost Trigema nyní v Praze 13 dokončuje projekt SMART Byty. Zároveň zde už ale také připravuje další bytový projekt CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny, jehož výstavba by měla začít na přelomu letošního a příštího roku.

Publikováno: 30.09.2016
Rubrika:
Autor: (red)

„Bytový dům Jeremiášova je už třetím letošním developerským projektem, s nímž přicházíme. Snažíme se tak vyjít vstříc současné rekordní poptávce po novém bydlení v Praze,“ vysvětluje Marcel Soural, předseda představenstva společnosti Trigema.

Pětipodlažní dům CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny s hnědozelenou fasádou bude mít 35 bytových jednotek, které budou ve velikostech od 1+kk do 4+kk. Každý z bytů bude dostatečně prosvětlený a bude mít dostatek úložných prostor.

V posledním podlaží budou prostorné pobytové terasy s velkými zatravněnými plochami a výhledy do zeleně. Ze západní fasády budou vystupovat předsazené balkóny s velkými prosklenými plochami. Přízemní byty budou mít k dispozici venkovní terasy a předzahrádky.

Nové byty se od konce září nabízí v úrovni Chytré bydlení Plus, což zaručuje vyšší kvalitu bydlení v podobě nadstandardní podlahové krytiny či okenních výplní. Právě izolační okenní trojskla společně se silnou tepelnou izolací obvodových stěn jsou jednou ze součástí energetické šetrnosti domu CHYTRÉ BYDLENÍ JRM@Lužiny.

Chybět nebude ani vestavěný systém vzduchotechniky s výkonnými rekuperačními jednotkami zajišťující dokonalé provětrání všech místností, dálkové odečty spotřeby energií a inteligentní systém pro ovládání bytu, což bude znamenat snadnou kontrolu nad spotřebiči, regulací teploty a zabezpečením.

Obyvatelé budou moci parkovat jak před samotným domem, tak i v podzemních garážích. Zde budou také sklepy místních rezidentů.

Výstavba bytového domu, jehož architektonický návrh pochází z Ateliéru Smitka, by měla být dokončena už příští rok tak, aby zde první majitelé nových bytů mohli bydlet ještě do konce roku 2017. Stavební práce zajistí společnost Trigema Building.

Bytový dům vyroste na rohu ulic Jeremiášova a Mukařovského. V sousedství je sportovní hala určená široké veřejnosti. V docházkové vzdálenosti jsou dále také areály základních škol, mateřských školek a řada obchodních center, které jsou jak u stanic metra Luka a Lužiny, tak přímo při ulici Jeremiášova. Oddychové a relaxační zóny nabízí nejen místní Centrální park s Nepomuckým rybníkem, ale i například skanzen a středověká vesnice Řepora. Další informace naleznete na www.jeremiasova.cz.

 

[carousel-horizontal-posts-content-slider]