Zpět

Jak dát vašemu domovu nádech originality?

Propůjčit interiéru svého domu či bytu nevšední tvář není zase tak složité. Chcete, aby všichni obdivovali, jak vypadá váš domov? Je to velmi jednoduché. Vyberte si materiály, které v sobě spojují krásu přírody a nadčasovost.

Publikováno: 13.09.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Obklady zajistí praktičnost i luxus

Zvolte pro svůj interiér nádherný travertinový obklad, který se hodí jak pro vnitřní, tak i pro vnější použití. Můžete z něj nechat zhotovit celoplošnou interiérovou dlažbu, obklady do koupelen, designové obklady do obývacích pokojů, schodiště nebo atria. Proč si travertin oblíbíte i vy?

  • Jde o přírodní materiál.
  • Je nadčasový, nikdy nevyjde z módy.
  • Má příznivý poměr mezi cenou a kvalitou materiálu.
  • Nabízí výborné fyzikální vlastnosti.
  • Údržba je minimální.

S travertinem máte jistotu, že máte doma skutečný originál. Každý kámen je totiž úplně jiný v barvě i struktuře horniny. Za poměrně příznivou cenu získáte obklad či dlažbu s doživotní zárukou, navíc jde prakticky o bezúdržbový materiál. Stačí jednorázová impregnace a nebude se do povrchu vsakovat voda, nedrží se na něm prach. Je vhodný i pro místnosti, kde chcete mít podlahové topení, protože jde o lepší vodič, než keramická dlažba nebo dřevo.

Budete mít vždy dostatek teplé vody

Základem domova je také dostatečná kapacita teplé vody. Pokud se vám už někdy stalo, že se chtěla celá rodina vykoupat a neměla dostatek teplé vody, určitě víte o čem je řeč. Pomohou vám vynikající zásobníky vody, které jsou prostorově nenáročné, mají velkou kapacitu a nízké tepelné ztráty.

Zařiďte si koupelnu praktickým nábytkem

Pokud přemýšlíte o instalaci zásobníků vody, může to znamenat i změny v koupelně. V takovém případě stojí za to popřemýšlet o její přestavbě a zakoupit i kompletní koupelnový nábytek od skříněk nad a pod umyvadlo až po poličky a další doplňky jako třeba koš na prádlo.