Zpět 1 fotografie

Hezky – česky – prakticky!

Make-up, pudr, tužka na oči, řasenka, rtěnka, laky na nehty, hydratační krémy, micelární vody, parfémy … na to všechno jsou potřeba v koupelně dvě zásuvky! Proč? Češi to tak chtějí!

Publikováno: 03.08.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Hlavně praktičnost – tak zní požadavek českého zákazníka, co se týče koupelnových skříněk. Na rozdíl od našich německých sousedů, u kterých jednoznačně vítězí design nad funkčností nábytku.

A proto v koupelnách za našimi hranicemi vede jednozásuvková skříňka levitující nad podlahou, která přitom musí být jednoduše udržovatelná. „V českých domácnostech jsou naopak preferovány skříňky se dvěma zásuvkami, které jsou praktickým řešením pro všechny, kteří potřebují dostatek místa pro své kosmetické a hygienické přípravky. A Češi si toto řešení koupelnových skříněk oblíbili nejvíce,“ říkáIng. Zdeněk Blažek, manager marketingu společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku a doplňuje: „Výběr koupelnového nábytku vyžaduje stejnou pozornost, jako třeba do obývacího pokoje nebo kuchyně, a proto by neměl být opomíjen. Vždyť moderní koupelnový nábytek od toho obývacího často ani nerozeznáte.

Praktické využití jednotlivých zásuvek je pro českého zákazníka přesně dle motta: HEZKY ČESKY PRAKTICKY!

Více informací naleznete na www.drevojas.cz.