Zpět 1 fotografie

Betonu a smaltu zdar!

Seznamte se s novinkou roku 2016 v koupelnách – koupelnovou sestavou AMBIENTE z dílny českého výrobce, společnosti Dřevojas. Proč? Jako první si vybrala trendy beton a odolný smalt! 

Publikováno: 07.07.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Nekonfliktní šedý dekor totálně vede v dnešních interiérech. Ve spojení se surovým betonem či jeho reálnou imitací se stává nadčasovým laděním interiéru, koupelen nevyjímaje.

„Vlhké koupelnové prostředí nám samozřejmě neumožňuje využití surové betonové stěrky pro povrch našeho nábytku. Nicméně naši designéři se nechtěli vzdát tohoto trendu a hledali mezi dodavateli povrchů realisticky věrný betonový laminát a podařilo se! Technicistní styl posunul novinkovou řadu AMBIENTE, mezi trendové záležitosti,“ říká Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku a pokračuje: „Z rozmanité nabídky různých velikostí skříněk si každý vybere tu, která se hodí právě do jeho koupelnových prostor. Součástí kolekce AMBIENTE je navíc umyvadlo Kaldewei, které svým smaltovaným provedením skvěle zapadá do betonového stylu sestavy. Především dámy ocení, že použitá smaltovaná ocel odolává nejen kosmetickým a hygienickým přípravkům, bez kterých se v koupelně neobejdeme, ale zároveň díky svojí pružné vrstvě povrchového smaltu ji neohrozí ani nenadálý náraz silného dna skleněného parfému.

Beton už dnes není záležitostí jen surové mokré výstavby, ale napevno zakotvil na interiérovém nábytku a vhodně se propojuje s dalšími materiály. A proto mu ZDAR!