Zpět 1 fotografie

Trendy z Milána? Každý je může mít!

Toužíte být IN, nebo jak se říká – jít s dobou? V tom případě u nábytku hledejte pastelově tlumené barvy a kombinujte je s dřevodekory, které se v plné síle navrací zpět.

Publikováno: 24.05.2016
Rubrika:
Autor: (red)

To jsou totiž trendy vycházející z italského města Miláno, které ale zbytečně nezatíží vaši peněženku. Vybírat můžete z několika typů nábytkových dvířek, z nichž nejběžnější jsou foliovaná.  „Folie na dvířkách jsou pro nábytek velice praktickým povrchem. Snadno se udržuje a díky jedinému spoji povrchových materiálů na zadní straně, se na hranách dvířek nedrží nečistoty. Každá hospodyňka kromě praktičnosti navíc ocení také skutečnost, že hrana dvířka odolá teplotě 70 až 80 °C“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího výrobce nábytkových dvířek a dekorativních panelů na českém trhu.

Pokud pustíte kousek přírody do své domácnosti v podobě světlého dřevodekoru, nemusíte se bát kombinace s tmavými odstíny. Příroda je mocná čarodějka, proto skvěle doladí a proteplí každý interiér. Design kuchyně podtrhne použití stejného dekoru na kuchyňské lince a doplňkovém nábytku, třeba židlích u jídelního stolu.

Nechte se inspirovat zahraničními trendy a přivítejte léto s trendy nábytkovými dvířky, které jsou díky českým výrobcům dostupné pro každého. Cena za 1 m2 foliovaných dvířek se pohybuje od 1 579 Kč bez DPH.