Zpět 2 fotografie

Rudá kráska v koupelně!

Představujete si vysokou štíhlou sympatickou slečnu v červených šatech, která zabloudila do vaší koupelny? Nechte snění a zaměřte se na horkou novinku českého výrobce inspirujícího se trendy z Milána! 

Publikováno: 24.05.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Řeč je o řadě Majesty. Hvězda mezi koupelnami, která je stejně dokonalá jako dlouhonohá kráska. „Zkosené hrany na čelních plochách zásuvek či dvířek už nejsou na trhu nic unikátního. Dodávají nábytku na estetice, ale navíc jsou i velice praktické, protože slouží jako úchytka pro otevření. Horkou novinkou jsou ale zkosené hrany i na korpusech skříněk. Čistota designu celé skříňky se tak posouvá na nejvyšší možnou úroveň.“říkáIng. Zdeněk Blažek, manager marketingu společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku a pokračuje: „Převládající povrchovou úpravou na letošním veletrhu v Miláně bylo jednoznačně lakování, které odolá problémům s vlhkostí i zvýšené teplotě, které jsou v koupelně stálým nepřítelem. A to je i znak pro náš nábytek!“

Koupelna už dávno není šedou popelkou v domě, ale plnohodnotnou místností. Řada Majesty, kráska inspirovaná trendy z Milána, vás nepřestane bavit, a díky své praktičnosti budou všechny ranní rituály zase o něco snadnější.