Zpět 1 fotografie

Hrubá stavba rezidenčního projektu Košinka byla dokončena

Developerská společnost DBEST INVEST, člen skupiny Mansito, právě dokončila hrubou stavbu bytového projektu Košinka, který se nachází v Brně – Králově Poli. Jeho kolaudaci pak plánuje na letošní září. Z 22 bytů rozmístěných ve dvou budovách je již prodáno 90 % bytových jednotek. Projekt nedávno získal energetický průkaz třídy A. Řadí se tak mezi energeticky mimořádně úsporné domy, ve kterých majitelé bytů ušetří značné náklady na provoz domácnosti. 

Publikováno: 05.05.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Rezidenční projekt Košinka je atraktivní také pro svůj moderní vzhled a relaxační zónu uprostřed objektu. Mezi oběma bytovými bloky vznikne chráněný venkovní prostor se zahradními prvky. Samotné budovy pak budou spojeny podzemním podlažím se sklepy a 27 parkovacími místy. O tom, že se developer a architekti z ateliéru Albatros trefili do požadavků kupujících, svědčí velký zájem veřejnosti. Půl roku před plánovanou kolaudací je téměř vyprodáno, v nabídce zůstávají jen dva poslední volné byty. „Úspěch přičítám modernímu nízkoenergetickému pojetí s ekologickými tepelnými čerpadly i umístění rezidence v Králově Poli. Jde o lokalitu s kompletní občanskou vybaveností a dobrou dopravní dostupností do centra Brna,“ uvádí Miroslav Padyšák, ředitel společnosti DBEST INVEST, která patří do skupiny Mansito.

Výstavbu projektu Košinka, který nabízí široký výběr bytů od menších startovacích garsonek až po větší luxusnější byty v horních podlažích, spolufinancuje banka ČSOB.