Zpět 1 fotografie

EKOSPOL začal stavět 118 bytů v projektu Viladomy Dubeč, v nabídce zbývá posledních osm volných bytů

Dlouhodobý developerský lídr EKOSPOL v minulých dnech zahájil stavbu 118 nadstandardních bytů v bytovém areálu Viladomy Dubeč. Takřka všechny byty jsou už vyprodány, v ceníku ke dni zahájení výstavby zbývalo posledních osm bytů. EKOSPOL tak opět potvrzuje pověst developera, který své byty vyprodává dlouho před dokončením stavby. To je u projektu Viladomy Dubeč naplánováno na jaro 2017. Generálním dodavatelem stavebních prací je stavební společnost PP 53.

Publikováno: 03.05.2016
Rubrika:
Autor: (red)

„Viladomy Dubeč budou tvořit čtyři viladomy s třemi až čtyřmi podlažími, které se harmonicky napojí na blízké luxusní vily a rodinné domy. Nádherná příroda v okolí, v němž se nachází chráněné území Říčanka, soustava rybníků Lítožnice, Podleský rybník a přírodní památka Rohožník, nabízí ideální bydlení hlavně pro rodiny s dětmi. Ty ocení i kompletní občanskou vybavenost v místě včetně mateřské a základní školy,“ přibližuje hlavní výhody dubečského projektu Evžen Korec, generální ředitel a předseda představenstva společnosti EKOSPOL, která je dlouhodobým lídrem bytové výstavby v České republice.

Zájem o byty v projektu Viladomy Dubeč je tak velký, že v době zahájení výstavby zůstávalo v nabídce pouze posledních osm bytů. „Najít pro ně nového majitele nebude žádný problém. I tento projekt jen potvrzuje dlouhodobý trend, kdy EKOSPOL své byty vyprodá dlouho před dokončením stavby. To naši společnost odlišuje od ostatních firem na trhu. I někteří velcí developeři totiž mají ve svých cenících stovky takzvaných ležáků, které se jim nedaří prodat ani měsíce po kolaudaci,“ zdůrazňuje Korec.

Projekt Viladomy Dubeč, který vyrůstá mezi ulicemi Městská a Kolocova v Praze 10 – Dubči, tvoří 118 bytů s dispozicemi 1+kk až 4+kk. Velikosti bytů začínají na 30 metrech čtverečních, největší nabídne svému majiteli 111 metrů čtverečních. U většiny bytů jsou navrženy předzahrádky, byty v horních podlažích budou disponovat jižně orientovanými střešními terasami. Součástí projektu je 99 podzemních garážových stání a dostatek venkovních parkovacích míst.

Atraktivní lokalita Dubeč je vyhledávaná hlavně rozsáhlými lesy a vodami, které ji obklopují. Na území Dubče se nacházejí hned tři chráněná území – lom Rohožník, soustava rybníků Lítožnice a přírodní park Říčanka. Právě toto malebné prostředí se stále neporušenou přírodou je hlavním důvodem, proč je dnes Dubeč jednou z vůbec nejatraktivnějších lokalit pro výstavbu luxusních vil a rodinných domů. Svým obyvatelům totiž poskytuje unikátní možnost klidného a zdravého života ve venkovském prostředí, ale s veškerým komfortem velkoměsta.

Velkou výhodou Dubče je vedle nesporného přírodního bohatství i kompletní občanská vybavenost s dostatkem kulturního a sportovního vyžití. Přímo v obci se nachází zdravotní středisko, lékárna, mateřská a základní škola, řada obchodů, několik restaurací a supermarket. Obchodní centrum Europark Štěrboholy je navíc vzdáleno pouhých pět minut jízdy. Aktivní sportovci jistě ocení také kvalitní zázemí pro sport, ať už jde o fotbal, florbal, tenis či cykloturistiku.