Zpět

V luxusním rezidenčním projektu Marina Island se bude konat den otevřených dveří při příležitosti zahájení prodeje 2. fáze

Den otevřených dveří se uskuteční v sobotu 7. května 2016 od 10 do 17 hodin v holešovickém přístavu, v bezprostřední blízkosti nového rezidenčního projektu Marina Island.  

Publikováno: 01.04.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Den otevřených dveří umožní zájemcům poprvé navštívit vzorový byt typu 3+kk o výměře 92 m2, který navrhla Ing. arch. Jarmila Kopečná. „Přistoupila jsem k návrhu s ohledem na výjimečnost projektu a unikátní genius loci holešovické mariny,“ doplňuje Jarmila Kopečná.

„Opět bychom chtěli návštěvníkům nabídnout možnost projížděk na člunech, díky kterým si zájemci o bydlení v Marina Island mohou nejenom prohlédnout samotný projekt a jeho okolí, ale zažít atmosféru charakteristickou pro bydlení u řeky. V rámci dne otevřených dveří bude pro návštěvníky připraveno zázemí prodejní kanceláře a pochopitelně nebude chybět profesionální personál, který zodpoví veškeré otázky vztahující se k projektu,“ uvádí Martin Vachek, výkonný ředitel společnosti Daramis Management.

Marina Island nabízí kromě komfortních bytů také byty připomínající bydlení ve vile – tzv. Townhouse, které se nachází v prvních patrech budov. Naopak v nejvyšších patrech jsou byty typu Penthouse poskytující dechberoucí výhledy na město. Všechny typy bytů disponují terasou nebo balkonem, Townhouse a Penthouse navíc i přípravou na vlastní bazén. Obyvatelé projektu Marina Island budou moci pro chvíle odpočinku využívat také privátní park, reprezentativní společenské prostory a fitness studio. V pěti budovách Marina Island vznikne celkem 347 bytů o velikosti 1+kk až 6+kk.

Více na: www.marinaisland.czwww.lighthousegroup.czwww.daramis.com