Zpět 1 fotografie

Koupelnová fantazie

Také máte jasnou představu o tom, jak by měla vypadat vaše koupelna? Měla by mít neotřelý design, vybavení v atypických rozměrech či oblé tvary? Máte jasnou vizi, a přesto nemůžete najít to pravé? Už nemusíte hledat, máme pro vás řešení.

Publikováno: 10.03.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Atypický nábytek to nemusí být pouze nábytek netradičních rozměrů, ale především oblých tvarů či originálního vzhledu. Výjimkou není ani moment, kdy máte krásné umyvadlo, ale už k němu postrádáte adekvátní skříňku.

„Realizaci vašich tajných přání nebo představ už nic nestojí v cestě… alespoň co se týká designu koupelnového nábytku. Ani ta nejobsáhlejší nabídka modelů totiž nemusí upokojit všechny vaše požadavky. Nechte si proto navrhnout a vyrobit model skříňky v designu přesně podle vašeho vkusu, fantazii se meze nekladou. Možné to je díky špičkové atypické výrobě Dřevojas na míru,“ vysvětluje Ing. Zdeněk Blažek, manažer marketingu z Dřevojasu.

Pro všechny, kteří chtějí originalitu, a preciznost může být výroba na míru ideálním řešením. Také netradiční povrchy koupelnového nábytku nejsou překážkou k realizaci vaší vysněné koupelny. Na výběr je z mnoha různých dekorů od velmi moderní lakované úpravy, která je k dostání ve třech variantách, stříkaném lesku, matu a polomatu, či naopak – pro příznivce spíše přírodního designu je ideální variantou laminovaný dřevodekor, který jedinečným způsobem imituje rostlé dřevo.

Variant a možností je mnoho a záleží už jen na každém z nás, čemu dá přednost… Fantazii se meze nekladou!