Zpět

Central Group nyní nabízí všechny dokončené byty a domy v zimní akci s bonusem až 250 tisíc korun

Největší český rezidenční developer a investor nové bytové výstavby Central Group zahajuje mimořádnou zimní akci. V rámci ní nabízí téměř 150 dokončených bytů a rodinných domů po celé Praze, které jsou připraveny ihned k nastěhování. K nabízeným nemovitostem získají kupující bonus v podobě poukazu na kuchyně, vestavné skříně nebo další vybavení v hodnotě až 250 tisíc korun v závislosti na dispozici. Akce se vztahuje na byty a domy zakoupené do 29. února.

Publikováno: 11.01.2016
Rubrika:
Autor: (red)

Byty a domy nabízené nyní s bonusem se nacházejí v celkem osmi lokalitách v Praze a okolí. Jde přitom jak o byty za zajímavé ceny v okrajových částech metropole, tak o luxusnější bydlení blíže centru. V loňském roce vstoupil Central Group do segmentu prémiového bydlení dokončeným projektem Rezidence Park Nikolajka a zajímavý bonus k nákupu bytu tak mohou získat i zájemci o byty v této exkluzivní lokalitě.

S bonusem v rámci zimní akce lze koupit poslední volné byty také například v projektech v Praze 4 – Kamýku, v Praze 5 na Smíchově, v Praze 10 na Zahradním Městě a Pitkovicích, v Praze 9 – Letňanech. Na konci loňského roku byla dokončena také výstavba prodejně nejúspěšnějšího bytového projektu historie Javorové čtvrti v Horních Měcholupech v Praze 10. Postaveno je zde 943 bytů a již jen posledních 72 je volných a i na ně mohou zájemci získat nabízený bonus. Akce se vztahuje také na již dokončené rodinné domy v Praze 10 – Pitkovicích a v Brandýse nad Labem.

K dispozici je kompletní nabídka bytů od 1+kk až po 4+kk a jejich ceny začínají již na 1,8 milionu korun včetně DPH, sklepa a parkovacího stání. Ceny dokončených rodinných domů s garáží pak startují na 5,4 milionu korun včetně DPH a pozemku.

Lidé nechtějí na bydlení čekat roky, zájem o dokončené byty a domy je stále větší

„Na prodeji luxusního segmentu jsme si ověřili, že lidé čím dál tím více dávají přednost již dokončeným bytům a domům, kde mají možnost si přímo osahat to, do čeho chtějí investovat své prostředky. Očekáváme proto o bonusovou nabídku k dokončeným bytům a rodinným domům velký zájem,“ řekl šéf Central Group Dušan Kunovský. Každý významný developer a investor nové bytové výstavby by podle něho měl zájemcům umět nabídnout nejen lokality ve fázi výstavby, ale právě také celou řadu již dokončených bytů, připravených ihned k nastěhování. V loňském roce Central Group dokončil celkem 860 bytů.

Již na jaře Central Group zahájí prodej několika nových lokalit včetně prémiových nemovitostí v centru Prahy. Celkem by firma v letošním roce ráda uvedla na trh nové projekty s nejméně tisícovkou bytů v deseti lokalitách.