Zpět 2 fotografie

Vzpomínky na léto

Léto, čas bezstarostných radovánek a dovolených, je za námi. To ale není důvod ke smutnění. Uvolněnou letní atmosféru můžete do svého domova dostat s pomocí dveří, jež vás jako magický portál přenesou do Itálie, kde léto není ročním obdobím, ale stylem života! Pojďte se s námi podívat, jak vypadá La Dolce Vita v podání interiérových dveří a jejich dekorů.

Publikováno: 14.09.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Pro mnoho lidí je synonymem léta slunná Itálie se svými písčitými plážemi, osvěžující zmrzlinou a úzkými uličkami renesančních měst. A renesančního ducha můžete do svého interiéru snadno přenést díky dveřím s dekorem ferrara na povrchu. Tento dekor byl pojmenován podle starobylého italského města a jeho odstín je inspirovaný pískovým zabarvením fasád ferrarských paláců a klášterů. „Dekor ferrara je možné zvolit například u dveří SAGITA, které jsou vybaveny oblou hranou. Ta funguje nejen jako působivý designový prvek, ale také výrazně snižuje riziko poranění při pádech a nárazech,“ říká pan Martin Dozrál, generální ředitel společnosti SOLODOOR, předního českého výrobce dveří a zárubní. Dveře SAGITA tak vnesou do vašeho interiéru kromě italské elegance také neocenitelný pocit bezpečí.

Italskou eleganci s sebou přinášejí také dveře SOLID s dekorem merano pojmenovaným podle stejnojmenného lázeňského městečka v italských Alpách. Jejich eleganci můžete podtrhnout, pokud zvolíte působivou variantu dvoukřídlých dveří posuvných po stěně. „Posuvné dveře po stěně umožňují velmi snadnou manipulaci. Díky tomu jsou ideální například do prostorů, ve kterých je vyžadována bezbariérovost,“ vysvětluje pan Martin Dozrál.

Pokud tedy chcete ve svém domově mít kousek léta po celý rok, věnujte pozornost dveřím s dekory, při jejichž vytváření se designéři inspirovali Itálií a díky kterým nyní získává slovní spojení „italská domácnost“ úplně nový význam.