Zpět

Jste firma a potřebujete novou budovu? Zkuste montované ocelové konstrukce

Váš byznys roste a potřebujete nové skladovací prostory? Nebo chcete rovnou celou administrativní budovu? Dnešní ocelové haly nejsou jen „Plechové krychle“. Díky zatepleným stěnám a designovému zastřešení jsou i plnohodnotnou budovou. Navíc je můžete využít pro rekonstrukce a sanace střech starších staveb.

Publikováno: 21.08.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Skelet haly tvoří ocelová konstrukce z prefabrikovaných nosníků. Tato svařovaná konstrukce je na místě stavby pouze smontována a opláštěna dle přání zákazníka. Pobyt na staveništi je zkrácen na minimum a stavba dokončena v relativně krátké době. Variantou ke svařovaným konstrukcím, jsou takzvané SIN-Nosníky. Tento speciálně vyvinutý ocelový nosník, dovoluje větší rozpětí ocelové konstrukce haly. Navíc je lehčí a má větší únosnost. Nosníky jsou vyráběné na míru každé stavby v plně automatizovaném procesu.

Jednou z firem, která zajistí profesionální služby v oblasti svařovaných konstrukcí i SIN-Nosníků je ZEMAN PEM spol. s r.o.

SIN-Nosníky

Plášť budovy je možné zhotovit jako nezateplenou jednoplášťovou konstrukci, nebo jako zateplené sendvičové panely a kazetové stěny. Elegantní fasádní lamely jsou zase výbornou volbou pro administrativní budovy a nákupní centra.


Podobného principu jako u stěn využívají střešní sendvičové panely. Jsou vyplněné  minerální vatou, nebo polyuretanovou pěnou v tloušťce dle přání investora. Ochranu proti vlhkosti zvýší střechy s vnějším pláštěm z PVC folie. Střecha je ale i architektonický prvek. Systém střechy Legato využívá principu oblouku, který vizuálně odlehčuje stavbu. Zároveň je samonosný, takže dovoluje rozpětí až 20m. Snadno tak zrekonstruujete starší rovnou střechu jakékoliv budovy, bez nutnosti demontáže té původní. Střechu můžete vybavit světlíky, prosvětlovacími pásy i systém větrání. Solidní společnost navíc zajistí i dodávku a kompletní systém odvodnění střechy, lemování a další klempířské práce. Zajímejte se i o možnost dodání jeřábových konzolí a instalaci nákladových vrat.

Systém střechy Legato