Zpět 4 fotografie

Indi, indi, idiáni jdou!

Pestré žluté, červené a oranžové odstíny jsou typickým rysem tzv. indiánského léta. Tento pojem pro pozdní léto k nám sice přišel ze severoamerické oblasti, nicméně i u nás má svůj ekvivalent, a my ho známe jako léto babí. Aby také váš přechod od léta k zimě byl co nejvíce příjemný, pořiďte si do interiéru vybavení v barevné scenérii výrazného podzimu. 

Publikováno: 25.08.2015
Rubrika:
Autor: (red)

„Lesklé lakované povrchy umí sytost barev ještě více prohloubit a interiér opticky zvětšit a provzdušnit. Varianta lakovaného skla do kteréhokoliv odstínu barev dovoluje přizpůsobit si dveře MASTER od J.A.P. přesně podle svého vkusu a klidně tedy do stylu indiánského léta. Dveře, které mohou mít výšku až 3,7 metru, jsou totiž tvořeny hliníkovým rámem a dvěma skleněnými plášti v síle 4mm, které může tvořit také dýha nebo lamináty,“ vysvětluje výkonný ředitel Petr Paksi z J.A.P., která se výrobou dveří MASTER zabývá.  

TIP DESIGNÉRA: KAM S KTEROU BARVOU?
„Výrazné barvy indiánského léta se nebojte použít napříč celým interiérem. Červená je barvou slavnostní, využijte ji na reprezentativním místě – například interiérových dveřích. Energií sálající žlutou zase oceníte zejména v kuchyni… a oranžová jako odstín pohody vás může každé ráno i večer vítat v koupelně ve formě lakovaného nábytku…“ Oleksandra Romaněnko, designérka koupelnového nábytku společnosti Dřevojas, v. d.

Materiály byly připraveny ve spolupráci se společností J.A.P., www.japcz.cz, Trachea, www.trachea.cz, Dřevojas, www.drevojas.cz  a SOLODOOR, www.solodoor.cz