Zpět

Stavba bytového domu Na Korábě v Praze 8 byla zahájena

V poklidné ulici Na Korábě, nad svahem plným vzrostlé zeleně s nádherným výhledem na celou Prahu, byla v závěru června zahájena výstavba dalšího rezidenčního projektu společnosti Real- Treuhand Reality. Nese název Na Korábě a jeho dokončení je plánováno na závěr roku 2016. V současné době je z celkového počtu 40 bytů prodána bezmála třetina. Komorní bytový dům, pod jehož architektonickým návrhem jsou podepsáni odborníci z ateliéru Aulík Fišer Architekti, nabízí nadstandardně řešené bytové jednotky ve velikostních kategoriích 1+kk až 5+kk. „V současné době, kdy si již staveniště převzal generální dodavatel stavby firma S-O-D Holding, máme prodáno třicet procent bytů a zájem kupujících se nese napříč všemi dispozicemi,“ říká JUDr. Gabriela Hasková, jednatelka společnosti Real-Treuhand Reality.

 

Publikováno: 08.07.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Všechny byty nabízejí vysoký standard vybavení, k němuž náleží dřevěná okna i podlahy a příprava na inteligentní domácnost. Do vybraných bytů pak budou nainstalovány předokenní žaluzie. Dispozice bytů jsou navíc pečlivě promyšleny a navrženy tak, aby svým uživatelům poskytovaly co největší pohodlí a užitek a zároveň bylo jednoduché je vybavit veškerým potřebným nábytkem. Velká posuvná francouzská okna v létě umožní propojení lodžií a teras s obytnými místnostmi. Větší byty budou mít více sociálních zařízení, která zaručí komfort i početnějším rodinám či společensky žijícím obyvatelům. V naprosté většině předsíní a pokojů je také pamatováno na umístění tolik potřebných úložných prostor v podobě vestavěných skříní, větší byty mají spíž nebo šatnu. K bytu bude možné pořídit také sklep a garážové stání, kdy vjezd do garáží bude přizpůsoben i rozměrnějším osobním vozům. Obyvatelům domu bude sloužit i pečlivě osazená zahrada s dětským hřištěm. Bezpečnost dětí na hřišti zaručí oplocení zahrady, soukromí všech obyvatel pak kartový systém pro vstup do domu a příprava na instalaci kamerového systému. Všechny vchodové dveře do bytů budou samozřejmě bezpečnostní. Projekt díky umístění na vrcholu svahu, prostorným terasám a velkým proskleným plochám bude svým obyvatelům navíc poskytovat i skutečně ojedinělý výhled na město, údolí Vltavy a do zeleně v okolí. Lokalita, v níž bytový dům Na Korábě vyroste, disponuje veškerou občanskou infrastrukturou i velmi dobrou dopravní dostupností. Kromě nemocnice Na Bulovce jsou v těsné blízkosti základní i mateřská škola, sportovní areály, restaurace, obchody i služby. Prostor pro odpočinek poskytuje nedaleký park Pod Korábem. V docházkové vzdálenosti je zastávka tramvaje, mířící ke stanici metra trasy B Palmovka, k níž cesta trvá zhruba pět minut. Ulicí Bulovka se vozem dostanete do Povltavské vedoucí k mostu Barikádníků.

DEVELOPER: Real- Treuhand Reality & Development je dceřinou společností největší rakouské regionální banky Raiffeisenlandesbank OÖ. 

V České republice buduje komorní rezidenční projekty, u nichž klade velký důraz na pečlivý výběr lokality, kvalitu provedení stavby a vysoký standard vybavení. Cílem společnosti je zaručit majitelům bytů dlouhodobou hodnotu a zhodnocení jejich investice.

V současné době Real- Treuhand Reality & Development dokončuje architektonicky působivý projekt .142 Radlická v Praze 5; k dokončeným projektům pak patří Zátiší Hodkovičky v Praze 4, rodinné domy Makovice v Praze 9, Rezidence Biskupská v Brně či Podzámčí Hluboká v jižních Čechách.

Více na www.bytynakorabe.cz a www.rt-reality.cz.