Zpět 1 fotografie

Noční bazénová romantika!

Koupání za horkého letního dne je prima. Ale co teprve užít si vodní radovánky v noci! Bazény Balarepo lze vybavit LED svítidly, díky nimž se vodní hladina rozzáří v celkem 16 barevných tónech. Použitá technologie přitom umožňuje prosvítit vodu buď jen jednou vybranou barvou, nebo navolit režim plynulého střídání všech barev. Systém spectravision, jenž se v bazénech Balarepo využívá, disponuje 8 základními barvami a jedním tónem od každé z nich. Celkem tak dokáže prozářit vodní hladinu  16 barevnými tóny.

Publikováno: 25.05.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Zapuštěné laminátové bazény Balarepo nabízejí dostatek prostoru pro vodní hrátky i aktivní plavání. Při investici do další výbavy však doslova dokážou poskytnout rozkoš z pobytu ve vodě. Bazén lze vybavit například perličkovou lázní v prostoru schodiště, hydromasáží či protiproudem.  Ten ocení zejména aktivní sportovci. LED svítidla, jež se na rozdíl od ostatních technologií instalují až při samotném osazování bazénu do vybrané lokality, ocení zejména příznivci nočního koupání. Barevná hudba totiž vynikne především až po setmění, kdy se barevné tóny rozlijí o po okolí. Díky svítidlům může být vodní hladina v bílé, žluté, světle modré, tmavě modré, růžové, červené, fialové a zelené barvě, u každé barvy je k dispozici vždy ještě světlejší nebo tmavší odstín.

Tip:
Bazén Balarepo Slapy s délkou 6,2 metru, šířkou 3 metry a hloubkou 1,5 metru v barevném nasvícení LED svítidly, jež umožňují měnit barvu podle nálady, doslova svádí k večernímu koupání. Díky svým rozměrům se přitom vejde i na menší pozemek. Při konstrukci bazénu se myslelo i na děti, seniory a lidi se zhoršenou pohyblivostí – v polovině stěny bazénu je po celém obvodě hrana sloužící k usnadnění výlezu z bazénu i mimo prostor schodiště. V rozích zadní stěny jsou k tomuto účelu navíc zvětšeny nášlapné plochy. Obdélníkový bazén Balarepo Slapy se základním vybavením lze pořídit od 160 000 Kč, LED svítidlo od 7500 Kč. (Ceny uvedeny bez DPH a nákladů na stavební práce)

Více informací naleznete na www.balarepo.cz.