Zpět

Okouzlil Vás minimalistický design?

V bydlení se dnes meze opravdu nekladou. Svůj domov tak můžete mít zařízený a vybavený přesně tak, jak to vyhovuje Vám. Ani mix stylů tak není tabu, jde přece o Váš domov a pocit pohodlí.

Publikováno: 17.03.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Pokud se Vám líbí starožitný nábytek, nebo ten s nádechem nostalgie a luxusu, zřejmě je pro Vás tím pravým rustikální styl. Většina z nás však hledá i doma, jak po náročném pracovném dni odpočívat co nejdříve. Nechceme tedy trávit každou volnou chvilku úklidem, a tak je stále populárnější minimalistický styl.

V takovém případě se budete vyhýbat drobným dekoracím a přeplněným poličkám. Všechno tak musí mít své pevné místo kde nenarušuje celkový vzhled jednotlivých místností. Čisté linie a zejména praktický design je tak tou správnou volbou i pro Vás.

Asi nejvíce času věnujeme výběru nábytku do obývacího pokoje. Zejména na ložnici často zapomínáme, a to právě proto, že obývák slouží pro setkávání rodiny, ale i přijímání návštěv. Věnujeme jeho vybavení tedy mnohem více pozornosti. Dobře si třeba promyslet nejen umístění gauče, ale i knihovny, pokud ji tu plánujete mít. Moderní obývací stěny totiž nenabízejí dostatek úložných prostor, a proto pokud máte hodně knih a rádi čtete, myslete i na tuto drobnost. Pokud Vám ale běžný nábytek plně vyhovuje, vybírat můžete na nabytok-elegancia.sk.

Úložné prostory však následně třeba vyřešit jinak. Nezapomínejte tedy ani na své oblečení a boty. Nechcete je přece jen tak někde povalovat. I Vaše značkové boty Bugatti si zaslouží své místo ve skříni. Pokud nemáte dostatek prostoru v ložnici, využijte větší chodbu.

Každopádně si však každá domácnost zaslouží i klidný koutek na čtení, ať už knih nebo novin. Pokud jste fanouškem beletrie, jistě potřebujete i více místa na své knihy. Pravděpodobně přece svou sbírku budete rozšiřovat, možná také nákupy na ikarus.sk.