Zpět 3 fotografie

Cenový sešup u typových domů!

Přemýšlíte o stavbě rodinného domku? Právě teď je ideální období pro jeho výběr a celkovou přípravu stavby. A proč? Typový projekt si dnes můžete pořídit s neuvěřitelnou slevou!

Publikováno: 09.03.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Typové projekty domů, které se staly za poslední roky nejoblíbenější mezi všemi staviteli, si dnes můžete pořídit s výraznou 25% slevou. Celý projekt navíc obsahuje veškeré stavební a architektonické řešení, podrobný plán celého domu s rozpracovanými prvky do posledních detailů včetně řezu střechy nebo napojení krovů.  Tento dokument v pěti paré a na voděodolném papíru si tak můžete pořídit za 21 450 Kč včetně DPH a ušetříte 7.150 Kč oproti původní ceně.

„Pokud si do 31. března 2015 objednáte typový projekt se symbolem cenového sešupu, tak již v dubnu si od nás můžete odnést projekt domu se všemi jeho náležitostmi a postupně se vrhnout na jeho stavbu,“ popisuje Tomáš Rozsíval, ředitel společnosti G SERVIS CZ, která své nejoblíbenější typové projekty nabízí s výraznou slevou.

Velká jarní sleva se týká i výhodného balíčku, který obsahuje typový projekt + osazení domu na pozemek + průkaz Energetické Náročnosti Budov (ENB). Všechny tyto dokumenty, které po vás bude vyžadovat i stavební úřad, můžete mít za 29.900 Kč včetně DPH a ušetříte tak celých 12.200 Kč.

Jaké domy si můžete pořídit právě s jarní super slevou? K výběru jsou jak klasické domy, tak bungalovy ve všech dispozičních řešení. Více se dozvíte na webových stránkách www.gservis.cz, kde si navíc bezplatně sjednáte první schůzku s projektantem.

Výběr domů, které můžete získat s 25% slevou, naleznete ve fotogalerii.