Zpět

Český den na veletrhu BAU 2015 v Mnichově

Jedna z nejvýznamnějších událostí v oboru stavebnictví, veletrh BAU 2015, právě probíhá v německém Mnichově a potrvá až do soboty 24. ledna 2015. Mezi celosvětově působícími vystavovateli se zde tradičně představí jeden z lídrů parketového světa a největší německý výrobce dřevěných podlah firma Hamberger se svojí značkou HARO. V letošním roce se značka HARO otevírá více i českým návštěvníkům a pořádá ve čtvrtek 22. ledna ČESKÝ DEN – veškerá prezentace bude po celou dobu probíhat i v českém jazyce. 

Publikováno: 20.01.2015
Rubrika:
Autor: (red)

Zástupce značky HARO na českém trhu, firma SORTIM Praha, se na prezentaci v místě samém přímo podílí. „Pro značku HARO, která je největším výrobcem parketových podlah v Německu, je Česká republika velmi zajímavým trhem, a proto velmi vítáme vstřícný krok uspořádat den celý v češtině, aby klienti nebyli limitováni cizím jazykem a mohli jednotlivé produkty dokonale poznat,“ říká jednatel společnosti SORTIM, Ing. Vladimír Cestr, který dále dodává: „Návštěvníci osobně poznají převratné novinky ve světě podlah a nejnovější trendy, kterými jsou nejen nová škála barev a nové typy povrchových úprav, ale třeba rozšíření řady Disano při celosvětové premiéře a mnoho dalšího. Značka HARO je prezentována na historicky největší ploše, v letošním roce je to dokonce 500 m2.“

Firma Hamberger produkující značku HARO výhradně v Německu má 150letou zkušenost se zpracováním dřeva a funguje velmi úspěšně nejen na německém trhu, ale i ve světě. Ve výrobě je používáno 100 % surovin s certifikací PEFC, tedy kultivované lesní těžby. Značka HARO demonstruje na veletrhu BAU nepřeberné možnosti, které si může ve výrobě dovolit – tím je například i řada širokých prken PLAZA.

Novinky ve světě podlah
Nyní se HARO může pochlubit novými formáty, povrchy, módními barevnými vzory a zvláště jednoduchou instalací systémů při pokládce podlah. Zkušenosti s parketovými podlahami, které ze značky HARO udělaly jednu z nejatraktivnějších produktů německého a evropského trhu, jsou využity také v produkci laminátových podlah. Vynikajícího úspěchu zde značka HARO dosáhla pomocí velkoformátové řady Gran Via a úspěšně pokračuje s novým formátem Campus. Patentované technologie SilentPro a Comfortec snižují akustiku z dopadu na povrch dokonce až o 60 % oproti běžným podlahám. Výjimečný design dřevěných podlah společně s širokými rozměry laminátových podlah dělají ze značky HARO něco skutečně unikátního.  

Ekologické HARO značkové podlahy
Technologická revoluce přichází s řadou DISANO, která má nulový obsah změkčovadel, nulovou příměs PVC, za což zaslouženě získala prestižní certifikát Der Blaue Engel (Modrý Anděl) a také ECO TEST. Podřada DISANO Neptun a Pro jsou navíc stoprocentně vodotěsné. Certifikáty jsou velmi významné a kritéria pro jejich získání bývají více než přísná.

Využijte českého dne se značkou HARO na veletrhu BAU na mnichovském výstavišti a přijďte ve čtvrtek 22. ledna od 9:30 do 18:00 do HALY A5, stánek 302. Je na co se těšit!