Zpět

Využijte prostor naplno

Ne vždy nový byt, nebo i menší dům musí splňovat všechny naše představy nejen o lokalitě, ale i velikosti, či rozložení pokojů. Pokud stavíte dům, máte možnost se rozhodnout, jak bude vypadat. I tak se však musíte přizpůsobit svým možnostem, i samotnému pozemku. 

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Velmi často tak musíme řešit malý prostor i úložná místa. Toto je však pravidlem zejména v bytech, které byly stavěny před několika desítkami let, kdy byl trend bydlení zcela jiný. Dnes toužíme po volném obytném prostoru a oddělené noční části. Ve většině však toto není možné, ale zkrášlit si svůj příbytek můžete i přesto. Pokud si také vybíráte nový byt, dbejte aby velkou plochu jeho rozlohy nezabraly jen zbytečné chodby a jiné úzké prostory. Tyto totiž nevyužijete na nic a ještě se tu budete muset i komplikovaně obcházet s ostatními členy Vaší rodiny. Toto si odnesou zejména stěny, ale pokud nechcete malovat každý rok, můžete na stěny namontovat tatranský profil. Ten je odolnější a se správnou povrchovou úpravou uchrání od poškození i Vaše oblečení. Navštivte tedy e-shop tatranskyprofilpredaj.sk.

Po koupi bytu, ale i po rozsáhlejší rekonstrukcí, většinou nemáme dostatek hotovosti i na nové zařízení. Musíme proto vybírat, co koupíme teď a co až později, když opět nějakou sumu našetříme. Bez postele, kuchyňské linky, ale i sedačky se neobejdeme. Toto potřebujeme k našemu pohodlí denně, proto bychom měli dát přednost zejména tomuto vybavení, abychom nemuseli spát, či vařit oběd na zemi. Později si tak budete moci dokoupit všechno ostatní, ale pokud Váš starší nábytek ještě co to vydrží, můžete hotovost investovat i do detailů na jeho oživení. Bílé stěny oživte například obrazem z umenisveta.cz a na poličky kupte drobné dekorace. Svým dětem uděláte největší radost sedacími vaky pro děti.