Zpět 2 fotografie

Stavíte, rekonstruujete a budete zateplovat? Vyrazte do Bratislavy na Coneco

Energeticky úsporné bydlení je trendem dneška. Pokud i vy plánujete podobný dům či byt, vyrazte načerpat inspiraci na mezinárodní stavební veletrh Coneco v Bratislavě, který začíná již tuto středu a potrvá do soboty 29. března. Ve stánku Združení pre podporu obnovy bytových domov naleznete expozici společnosti Rockwool, předního světového výrobce produktů a systémových řešení na bázi kamenné minerální vlny.

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Seznámit se zde můžete nejen se vzorky materiálů a odnést si domů tiskoviny s informacemi o jednotlivých výrobcích, ale k dispozici zde bude i odborné poradenství. S Ing. Martinem Henčlem zde bude možné konzultovat jak výběr materiálů Rockwool, tak možná řešení a technologické postupy a vlastní průběh výstavby. Tepelná izolace z kamenné vlny totiž přispívá nejen ke zvýšení energetické účinnosti, ale i požární odolnosti a zlepšení akustiky bydlení.

V pořadí 35. ročník veletrhu Coneco se koná od 26. do 29. března v prostorách Incheba, Viedenská cesta 3-7, Bratislava. Stánek Združení pre podporu obnovy bytových domov, v jehož poradenském centru se bude společnost Rockwool prezentovat, naleznete ve střední části pavilonu D.

Více informací o produktech naleznete na www.rockwool.cz.