Zpět 1 fotografie

S vraty a dveřmi Hörmann můžete do konce roku ušetřit až 30 %

Společnost Hörmann, významný dodavatel garážových a průmyslových vrat, pohonů, dveří a zárubní, v letošním roce opět nabízí akční slevy na široký sortiment výrobků. Za výhodné ceny jsou ke koupi garážová vrata, vchodové dveře i bránové pohony. Výjimečná cenová nabídka trvá až do konce roku 2014, přičemž v ní lze ušetřit až 30 % oproti běžným cenám.

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Slevové akci podléhají desítky výrobků různých motivů, dekorů, barev, rozměrů a celkového provedení. Oblíbená garážová vrata RenoMatic i s pohonem ProMatic tak pořídíte již od 19 490 Kč bez montáže a bez DPH.

Je libo sekční či výklopná vrata?
„Do akce na rok 2014 jsme zařadili zákazníky vyhledávaná sekční vrata RenoMatic, která nabízíme v šesti akčních barvách, v terakotově hnědé, bílé, odstínu bílý hliník, v odstínu Titan v provedení New Silkgrain a v provedení Decograin povrchy Zlatý dub a Tmavý dub-ořech. Věřím, že je opravdu z čeho vybírat,“ uvádí ing. Vít Kareš, jednatel společnosti Hörmann ČR.

Garážová vrata RenoMatic s dvoustěnnými lamelami, které jsou vyrobeny ze žárově zinkovaného plechu a vyplněné PU pěnou, vynikají skvělou tepelnou izolací a jsou dodávány včetně pohonu a s ovladačem HS 5 BS s funkcí BiSecur. Tento vysoce bezpečný obousměrný systém umožňuje navíc díky LED kontrolce zjistit stav garáže, přičemž zelená barva značí uzavřenou garáž a červená otevřenou.

Dává-li z nějakých důvodů zákazník přednost výklopným vratům před sekčními, pak společnost Hörmann nabízí výklopná vrata Berry Pearl s ocelovým jednostěnným vratovým křídlem již od 8 490 Kč bez montáže a DPH. Zakoupit je lze ve dvou barvách – v bílé a v terakotově hnědé.

Slaďte s vraty celý dům
S novými vraty si dům zaslouží i nové dveře. A aby celek dokonale ladil, je vhodné dveře vybrat nejlépe v odstínu barvy vrat. Vstupní dveře RenoDoor s hliníkovou zárubní a ocelovým dveřním křídlem s přerušeným tepelným mostem o tloušťce 46 mm jsou na výběr ve stejných barvách jako vrata RenoMatic. Dveře RenoDoor pořídíte již od 24 990 Kč a dveře RenoDoor Plus s křídlem o tloušťce 65 mm pro ještě větší úsporu tepla zakoupíte již za 30 990 Kč. K oběma typů dveří lze přikoupit i prosklené boční díly.

Vjezdovou bránu vybavte pohonem a zůstaňte v pohodlí auta
Venku prší a vy musíte z auta vystoupit ven, abyste si otevřeli vjezdovou bránu? Pro lepší komfort vybavte bránu kvalitním pohonem. V akční nabídce společnosti Hörmann do konce roku pořídíte například pohon RotaMatic 2 pro dvoukřídlé otočné brány s dálkovým ovladačem HS 4 BS (od 11 990 Kč) a pohon LineaMatic pro posuvné brány včetně stejného dálkového ovladače (od 7 990 Kč).

Více informací naleznete na www.hormann.cz