Zpět 6 fotografií

Plně vybavená venkovní kuchyně díky systému Gourmet BBQ

Systém Gourmet BBQ je příslušenství grilů značky Weber®, jehož základem je dvoudílný rošt s vyjímatelnou střední částí, kterou lze nahradit například pánví wok, kamenem na pizzu, nebo třeba speciálním litinovým roštem Sear Grate na přípravu steaků s perfektním mřížkováním. Systém lze umístit do grilů Weber® na dřevěné uhlí o průměru  57 centimetrů a od letošní sezóny je navíc součástí plynových grilů Spirit a Summit.

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Díky doplňkům GBS tak lze venku na grilu připravit prakticky jakékoliv hlavní jídlo, přílohu či dezert dle vaší fantazie. Vysoce kvalitní součásti systému poskytují vedle flexibilního a praktického použití to nejlepší rozložení a stálost žáru pro prvotřídní pokrmy.

Součásti systému Gourmet BBQ:

  • Grilovací rošt s vyměnitelným středem v kulatém provedení – určený pro grily Weber® 
  • Sear Grate – rošt určený pro searing čili prudké pečení vytvoří díky porcelánem smaltované litině perfektní grilovací mřížku.
  • Kámen na pizzu s madly – určený na přípravu chleba, pizzy, koláčů nebo dezertů.
  • Pánev – vyrobená z porcelánem smaltované litiny. Lze na ní připravovat například mořské plody či tortilly.
  • Pánev wok – určená pro „vaření na grilu“ v asijském stylu. Je vyrobena z vysoce kvalitní porcelánem smaltované litiny.
  • Stojan na drůbež – v designu dva v jednom z ušlechtilé oceli s odnímatelnou vložkou na kuře, ideální pro společnou přípravu zeleniny.

Více informací na www.weber.com.