Zpět 2 fotografie

Na střechu elegantně ve vlnách!

Klasický „vlnkový“ vzhled a řada barevných možností. Střešní krytina Satjam umí potěšit i příznivce tradičního vzhledu střechy. Spolu s tím nabídne dlouhou životnost, jednoduchou a rychlou realizaci a odolnou povrchovou úpravu. Zájemci o velkoformátové krytiny mohou sáhnout například po Satjam Grande nebo Satjam Roof. K dispozici jsou v podobě slitiny hliníku nebo ocelovém provedení. Vyniknou jak v případě novostaveb, tak u rekonstrukcí. 

Publikováno: 29.07.2014
Rubrika:
Autor: (red)

Velkoformátové plechové krytiny umožňují rychlou a efektivní výstavbu. Grande i Roof umožňují volit mezi variantou v podobě slitiny hliníku nebo ocelového provedení doplněného širokou škálou povrchových prav, například polyesteru, matného polyesteru či polyuretanu. Krytina tak dokáže účinně vzdorovat nepřízni počasí, poškrábaní, korozi i UV záření. Zároveň má jen minimální nároky na údržbu a potěší dlouhou životností. Spolu s tím lze vybírat z mnoha barevných variant. Při vhodné volbě barvy je přitom tato krytina prakticky k nerozeznání od klasických tašek. Grande i Roof zaujme také nízkou hmotností, což umožní snížit požadavky na dimenzování krovu a přinese úspory při stavbě. V případě provedení Alumat, což je slitina hliníku, je hmotnost obou typů krytin 2 kg/m2, u ocelového provedení je nutno počítat s váhou 4,8 kg/m2.

Satjam Grande lze pořídit v šířce 1173 mm a délce 350 mm. Krytina je k dispozici v pásech o délce od 0,5 až do 6 metrů a vyrábí se vždy přesně na míru každému domu dle kladečského plánu. Moderní technologie umožňuje vybrat si délku vlny 350 nebo 400 mm, a tak vtisknout bydlení podobu přesně podle svých představ.

Satjam Roof se vyrábí v pásech o celkové délce od 0,8m až do 6 metrů, a to vždy na míru každému jednotlivému domu. Šířka „tašky“ je 1185 mm, délka 350 mm. Způsob výroby zde umožňuje měnit délku i výšku vlny, takže podobu střechy lze přizpůsobit individuálním estetickým požadavkům.

Satjam Grande lze pořídit za cenu od 188 Kč/m2 (bez DPH), Satjam Roof je k dispozici od 209Kč/m2 (bez DPH).

Více informací naleznete na www.satjam.cz